fbpx

SALLY ROGERSON’dan HAUS Koleksiyonu

Saç tasarımında keskin, temiz saç kesimlerinden esinlenen Sally Rogerson’ın en yeni koleksiyonu “Haus”, androjen estetiğinin ve soğuk görünümün ince dokunuşunu birleştiriyor.

Saç Modelleri / Stil Verme / Yaratıcı Yön: Sally Rogerson
Renk: Misty Haftaları
Makyaj: Stella Moshella
Dolap: Rose Swift
Asistanları: Katrina Hinds ve Sydney Taylor
Fotoğraf: John Rawson

Sally Rogerson kimdir?

Sally Rogerson, kaliteli ve erişilebilir modern salon eğitimi sunma konusunda önde gelen bir eğitimci ve tutkulu bir stilist. Sally’nin modaya, müziğe ve sanata olan tutkusu, kuaförlük kariyerine de yol açtı. 16 yaşında Vidal Sassoon’a katıldıktan ve şirkette çalıştıktan sonra, Londra’daki Vidal Sassoon Akademisi’nde Yaratıcı Yönetmen rolünü aldı. On yıl sonra Sally, Los Angeles’daki Vidal Sassoon Akademisi’nde kıdemli yaratıcı yönetmenlik pozisyona geçti.

Sally, Vidal Sassoon ile yirmi yıl boyunca platform sanatçısı olarak çalıştı; editoryal çekimlerde trendleri yarattı ve uluslararası bir marka elçisi olarak görev yaptı. Bir danışman ve eğitimci olarak geçirdiği yıllar boyunca, eğitime değer vermeye ve mesleklerinde saygı kazanmaya devam eden etkili kuaförlerin ekiplerine ve onların geliştirmelerine yardımcı oldu.

Yaratıcı Yönetmen Sally, saç tasarımlarının, salonların, stilistlerin ve kozmetik okullarının benzersiz ihtiyaçları ile ilgili program ve sınıfları tasarlama konusunda eğitim vermeye devam ediyor.

Daha fazla koleksiyon görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz