sacsirlari.com ile uzmanlığınızı duyurun

0

sacsirlari.com ile saç uzmanlığınızı milyonlara duyurmak ister misiniz?

Sacsirlari.com, L’Oréal Türkiye’nin tamamen saça adanmış bir dijital platformu olarak aylık ortalama 1.6 milyon ziyaretçisinin saç ile ilgili tüm sorularına cevap vermeyi hedefliyor! Ayrıca saç profesyonellerinin kaleminden çıkan içerikler de bu hedefi profesyonel dokunuşlarla uzmanlaştırıyor.

Sacsirlari.com, bugün saç kategorisinde 200 milyonluk arama hacmi ile L’Oréal Türkiye’nin saça dair sırlarını tüketicilerle paylaştığı büyük bir platform haline geldi.

sacsirlari.com ile uzmanlığınızı duyurun

Kurulduğu günden bu yana saç sanatının güç ve ilham veren öncüsü olma yolunda sektörü ve profesyonelleri her zaman destekleyen L’Oréal Türkiye bu büyük platformda da içerikleri tamamen kuaförler tarafından yazılan “Profesyoneller” başlıklı bir bölüm oluşturdu. Bu bölümde tüketicilerin internette en çok aradıkları saç sorularını uzman kuaförlerimizin editör olarak yanıtladığı onlarca farklı makale yayınlandı ve profesyonel yaklaşımlarla yayınlanmaya devam ediyor. Her gün farklı içeriklerle binlerce tüketiciye ulaşan bu platform, saç ihtiyacına bir kuaför uzmanlığında yanıt bulmak isteyen tüketicileri ise kendilerine en yakın salonu bulabilmelerini sağlıyor.

Siz de sacsirlari.com’da yerinizi alın ve uzmanlığınızı milyonlarla paylaşma imkanına kavuşun.

Haberin tamamını Estetica Dergisi Yaz Sayısında bulabilirsiniz.


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.