Saç rengini artırılmış gerçeklikle değiştiren ücretsiz uygulama: Fabby Hair

Kategori

Saç rengini yapay zeka ile değiştiren ücretsiz uygulama: Fabby Hair

Salonlarda renklendirme işlemi yapmadan önce kullanabileceğiniz benzersiz bir uygulama! Fabby Hair… Müşterileriniz saç rengini değiştirmek istiyor fakat ortaya çıkacak sonucun ona yakışıp yakışmayacağını kestiremiyorsa bu uygulama tam size göre. Konsültasyon sırasında kullanabileceğiniz uygulama müşterinizin saçını algılayarak, seçeceğiniz renkleri güzel bir biçimde karşınıza sunuyor.

Yapay zeka ve artırılmış gerçeklik kullanan Fabby Hair’de elde edilen sonuçlar çok etkileyici. Ortaya çıkan görüntü diğer uygulamalardan biraz daha doğal duruyor.

Saçları otomatik olarak algılayan uygulamanın işi kıvırcık saçlarda biraz zorlaşıyor. Kıvrımlar arasındaki boşlukları da boyayan Fabby Hair, saç derinizi de boyamayı ihmal etmiyor.

Fabby Hair’in arkasındaki güçlü AIMMATTER ekibinin bu işin üstesinden gelebilecek kapasiteye sahip gibi görünüyor. AIMATTER, gelişmiş görsel teknolojiler kullanarak yeni nesil uygulamalar yapmaya kendini adamış bir şirket. Şimdiye kadar fotoğraflar üzerinde cinsiyet algılamaktan yüz izlemeye, stil tranferinden maskelere kadar bir çok çalışması mevcut.

Siz de saç renginizi sanal olarak değiştirmek ve birkaç selfie çekerek eğlenmek isterseniz Fabby Hair’in iOS ve Android sürümlerini indirebilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz