Saç Rengi Koleksiyonu On the Wild Side’dan 5 Trend

Rüzgarın şekillendirdiği görünümlerle tanımlanan Saç Rengi Koleksiyonu On The Wild Side, 5 farklı trend sunuyor.

Sınırsız manzaralardan ilham alan On The Wild Side, rüzgarın, açık hava ve doğanın renklerini anımsatıyor.

Bu yazın (2021) özgürlük arzusuna yanıt verecek bir sürü renk. Vahşi Tarafta – Kapera Ekibi ve Aveda Eğitim Ekibi tarafından, Aveda Colour Artist Italy’den Greg Zakrzewski’nin özel desteğiyle oluşturulan saç renk koleksiyonu doğal tonlarla oynuyor ve rengi çok yönlü yansımalarla zenginleştiriyor.

Rüzgarın şekillendirdiği görünümlerle tanımlanan Saç Renk Koleksiyonu On The Wild Side, 5 farklı trend sunuyor:

PRAIRIE WIND (ÇAYIR RÜZGARI)

Sınırsız çayırlardan yüzü çevreleyen bir güneş ışığı parıltısı, rüzgâr ve toprak kokan bir kestane, buğday gibi altın saçlar… Zaten saçınız güzel bir doğal kahverengi ise onu yeni tonlarla canlandırmak için ideal renk. Bu toprak ve altın renkleri, koyu ya da zeytin siyahı rengini mükemmel bir şekilde vurgular.


Saç Rengi Koleksiyonu On the Wild Side

OPEN AREAS (AÇIK ALANLAR)

Bereketli topraklar ve huzur açısından zengin açık tarlalardan ilham alan bu trend, sanki güneş tarafından aydınlatılmış gibi süper doğal bir renk sunuyor. Altın ve bakır oyunları sayesinde ışık ve gölge oyunları yaratarak yüzün parlamasını sağlayan mükemmel nüanslar…

Saç Rengi Koleksiyonu On the Wild Side

COUNTRY BLOND (KASABA SARIŞINI)

Rustik, hafif, yoğun bir sarışın. Parlak gölgeler, sıcak nüanslar… Fildişi, şeftali veya buğday tonlarında bir tene sahipseniz sarı veya kahverengi saçlar için ideal. Yumuşak dalgalara sahip romantik bir örgü, bu rengin hassas nüanslarını artırır.

Saç Rengi Koleksiyonu On the Wild Side

DESERT ROSE (ÇÖL GÜLÜ)

Binlerce tonla tatlı ve şehvetli bir görünüm. Çölün renklerini alan baştan çıkarıcı ve canlı bir renk, abanoz, zeytin, bej ve fildişi teniniz varsa mükemmel kılar. Saç soğuk gölgede koyu veya sarıysa idealdir, görünümü aydınlatan daha canlı ve canlı tonları geliştirir.

Saç Rengi Koleksiyonu On the Wild Side

SEASIDE FILTER (DENİZ KENARI FİLTRESİ)

Kumsaldaki su ve gökyüzü ile renk değiştiren birçok çakıl taşı gibi bu renk de zamanın ve ışığın evrimi ile değişiyor. Süper rafine pembe tonlar, çok renkli bir filtreye hapsolmuş doğal bir görünüme hayat veriyor. Tüm ciltler için mükemmel.

Saç Rengi Koleksiyonu On the Wild Side

Saç: Kapera Ekibi ve Aveda Eğitim Ekibi, Greg Zakrzewski (Aveda Color Artist Italia’nın özel desteğiyle).

Önerilenler

Benzer İçerikler