Renkli saçları koruyun!

Renkli saçları koruyun!

Günümüzde trend olan rengarenk saçları gencinden orta yaşlısına birçok kadında görmek mümkün. Renklendirme servisi alırken çılgın ve çarpıcı renkleri saçlarında görmek isteyen bir kitle var ve onlar saçları ile kendilerini ifade etmek istiyorlar. Doğru bir renk ve uzun süreli kalıcılık için kuaför salonuna gelip işlem yaptırmak isteyen kadının en büyük hayal kırıklığı ise 5 gün veya bir hafta gibi kısa bir sürede o saç renginin uçup gitmesi. İşte bu sebeple kuaförlerin müşterilerine bu renkleri beraberinde kalıcılığı sağlayacak taktikler vererek sunması! Renkleri ancak siz muhafaza edebilirsiniz.

saç, model, kuaför, salon, renk, renklisaç, sanat, tasarım, moda, trend

Müşteriler kendi saçlarına hayal ettiği renkler ile kuaför salonundan çıktığında kendilerini çok mutlu hissederler. Kendilerini ifade ettikleri renkleri saçlarında taşımak onlar için çok fazla anlam ifade eder. Fakat bu tarz renklendirme işlemleri herkesin bildiği üzere çabuk akar ve saçta durması oldukça zordur. Müşteri zaten bunun bilincinde olsa dahi kullanabildiği kadar uzun süre rengi muhafaza etmek ister. Bu açıdan kuaför müşterisine mutlaka kaliteli bir boya kullanmalıdır. Söz konusu renklendirme servisi olduğunda hiçbir kuaförün ucuz ve kalitesiz ürünleri tercih etmemesi gerekir. Bu hem salona olan müşteri sadakatini etkileyen hem de kuaförün kendi sanatını etkileyen bir seçimdir. Kaliteli bir boya kullanmak bir çözüm fakat bu noktada müşteriyi bilinçlendirmek de çok önemli. Onlara mutlaka renklerin ne kadar çabuk solabileceğinden bahsedin ve bu kaybı minimuna indirmek için onun alması gereken önemleri anlatın. Örneğin mutlaka renkli saçlar için üretilen şampuan ve saç kremi kullanması, renk koruyucu serumları ihmal etmemesi gibi. Eğer müşteriyi bilinçlendirmezseniz onu hayalkırıklığına uğramasına neden olursunuz.

Kuaförlerin vereceği tavsiyeler ve ürünler ile kadınların saçlarına yaptırdığı renkler uzun süre kalıcı olacak ve müşteri memnuniyeti artacaktır!

hairist.com.tr mobil uygulaması  Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975