Renk dosyasından özetler – 2

Renk dosyasından özetler – 2

Davines'ten Ceyhun Çallılar renklendirme hakkında şu bilgileri paylaştı:

 ‘‘Davines için Mask With Vibrachrom: Kuaförlerin işlerine ve hayatlarına yansıttıkları yaratıcılığa bir övgüdür.’’ diyor ve devam ediyor:  ‘Sanatı bir varoluş felsefesi olarak ele alan Davines, geleneklerinden kopmadan yenilediği Mask serisini Vibrachrom teknolojisi ile bir araya getirerek Mask Vibrachrom’u yarattı!

Vibrachrom Davines’ Ar-Ge Laboratuvarları’nın doğa, kozmetik ve tekstil dünyalarının en iyi ve sağlıklı özelliklerini bir araya getirerek yarattığı bir teknolojidir. Ekstra parlaklık, olağanüstü renk kalıcılığı ve bakım etkisini tek bir boya tüpünde sunan Vibrachrom aynı zamanda boya pigmentlerinin saça en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlar. 

Tüm renk uzmanlarının ihtiyaçlarını karşılaması için Mask’ın en çok satan tonları ve tüm dünyadaki Davines kullanıcılarının talep ve önerileri dikkate alınarak yaratılan yeni tonlar bir araya getirilerek yeni bir renk paleti yaratıldı. Sıcak ve doğal tonlarda zaten güçlü olan Davines, renk yelpazesini daha da güçlü hale getirmek için, Kafkas ve Akdeniz saç tiplerinde de küllü kumral gibi zor tonları kolayca elde etmek amacıyla tasarladığı yeni tonları da bu seriye ekledi. Mask Vibrachrom, mükemmel beyaz kapama ve 5 seviyeye kadar açma gibi esaslı özelliklerin yan sıra repigmentasyon işlemlerinde de oldukça başarılı bir kalıcı renklendirme sistemidir.  Bu renklendirme serisinde hiçbir şekilde paraben ve PPD kullanılmamıştır.

Davines, Mask Vibrachrom’un üretim aşamasında karbon nötr ambalaj, doğada çözünebilen geri dönüşümlü karton kutu ve doğal kaynaklı bileşenler içeren yeni formüller kullanarak sürdürülebilirlik felsefesini bir adım daha ileriye  taşıdı.

Haberin devamı için Estetica Dergisi Renk Sayısına göz atabilirsiniz.

 

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975