RENGARENK VENTOSO’LAR SCOTTY İLE KAPINIZDA!

ventoso bahar

Baharın canlı renkleriyle Ventoso fön makineleri şimdi daha da renklendi! Ventoso fön makine serisi V5 Silex5000’in arka filtre kapağı 9 farklı renk seçeneğiyle size özel hale getirildi. Dilediğiniz renk seçeneğiyle daha renkli ve daha eğlenceli fön makineleri, İtalyan motor ve tasarımıyla Ventoso’da.

Şimdi www.ventoso.com.tr adresinden vereceğiniz V5 Silex5000 fön makinesi siparişlerinde filtre kapağı rengini seçerek, kişiselleştirilmiş fön makinesi deneyimine siz de katılın.

Üstelik www.ventoso.com.tr adresinden vereceğiniz İstanbul içi siparişlerinizde, dilediğiniz Ventoso fön makinesini, 6 saat içinde Scotty Motor Kurye aracılığıyla kapınızdan teslim alabilirsiniz!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Scotty Kurye ile aynı gün içerisinde ürünlerinizi teslim almak için tek yapmanız gereken ödeme ekranında, sipariş gönderimi bölümünden “Scotty Motor Kurye” seçeneğini işaretlemek. Girdiğiniz İstanbul içi adres bilgileri Scotty Kurye’ye tanımlanarak 6 saat içinde ürünleriniz adresinize teslim edilecektir. Hemen sipariş vererek bu hızlı deneyimi siz de yaşayabilirsiniz.

*Sadece İstanbul içi gönderilerde ve www.ventoso.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

*Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile bölgelerine hizmet verilmemektedir.

ezgif.com resize