Puma, Roblox’ta Spor Bazlı Canlı Bir Deneyim Başlattı

Kategori

Alman spor giyim firması Puma, Wonder Works stüdyosu işbirliğiyle, insanları paylaşılan deneyimler üzerinden birbirine bağlayan online platform Roblox’ta spor bazlı canlı ve sürükleyici bir deneyim başlattı. Puma and The Land of Games (Oyunlar Ülkesi) deneyimi, Roblox’un yeni Katmanlı Giyim teknolojisine sahip. Burada oyuncular, herhangi bir avatar vücut tipine uyan ultra gerçekçi Puma marka giysilerle karakterlerini özelleştirebiliyor. Bu deneyim, sporculara Puma ile sözleşme imzalayan bir atlet olmanın nasıl bir şey olduğunu tatma imkanı veriyor.

Hayranlar deneyimi keşfederken oyun süresince yeni bölgelerin ve ek Puma spor giyim parçalarının kilidini açabiliyorlar.

Bu sanal deneyim, Roblox’un mini spor oyunları ve ağırlık kaldırma, koşu gibi antrenman etkinlikleri aracılığıyla oyuncuların içlerindeki sporcuyu ortaya çıkarmalarını sağlıyor.

puma - roblox

Piyasaya sürülecek üç mini oyun ise şöyle: Endless Runner, Football Rush ve Dodgeball Showdown. Endless Runner’da yarışmacılar, canavar onlara ulaşmadan önce engelleri aşmak ve pistte kalmaya çalışmak için mücadele edecek. Football Rush’da taraftarlar, mümkün olduğu kadar çok gol atmaya çalışırken farklı güçler kullanacaklar.

Puma’nın baş marka sorumlusu Adam Petrick, “Roblox topluluğuna ilgi çekici ve eğlenceli bir spor deneyimi getirmekten heyecan duyuyoruz. Yeni Katmanlı Giyim teknolojisi, oyuncuların yaratıcılıklarını ve tarzlarını ifade etmelerine olanak tanıyarak markamızın fiziksel ve dijital dünya arasında daha büyük sinerji yaratmasını sağlıyor,” diyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler