fbpx

Pivot Point Wella işbirliği

Kategori

Eğitimde özel işbirliği

2015 yılı itibarıyla, kuaförlük eğitiminde lider marka olarak, yüksek nitelikli güzellik profesyonelleri eğiten Pivot Point ve eğitimi merkezine koyan Wella Professionals işbirliğine girdiler.  

 pivot point, saç kesim modelleri, saç modelleri, kesim modelleri

 

Wella üye salonları, Pivot Point Salon Sculpture- Temel Kesim Eğitimi, Meta 51 İleri Düzey Temel Kesim Eğitimi, Eğitimcinin Eğitimi Eğitimi, Meta Men Erkek Kesim Eğitimi, ve senede iki kez hazırlanan Pivot Point İlkbahar/Yaz, Sonbahar/Kış Koleksiyon Eğitimi hakkında detaylı bilgiyi, 2015 Wella eğitim kitabında bulabilir, satış danışmanları aracılığıyla eğitimlere katılım sağlayabilirler.  

 

Pivot Point Eğitmenleri

Halil Yılmaz   

Yaklaşık 25 yıldır kuaförlük mesleği yapmaktadır. 2006 yılında eğitmenliğe Pivot Point ile başlamış. Wella Pivot Point eğitimlerini vermektedir.

Orhan Çimenoğlu

1971 den beri İsviçre’nin başkenti Bern’de yaşamaktadır. 1986-1989 Kuaförlük Kalfa Okulu bitirdikten sonra, 1995-1997’de kuaförlük ustalık okulu okudu. İsviçre Konfedersayonu’ndan kuaför usta diplomasını aldı ve 1996 yılında Pivot Point eğitmenlik okuluna başladı. Eğitmen olarak, Pivot Point, Wella firması için İsviçre, Avusturya, Almanya ve Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Orhan Çimenoğlu ile röportajımıza göz atabilirsiniz.

http://www.hairist.com.tr/egitim_askinin_yansimasi_orhan_cimenoglu-1065–.html

Sinan Ergün  

1999 yılından bugüne erkek kuaförlüğü yapmaktadır.

Daha önce Toni&Guy, Vidal Sassoon ve Pivot Point firmalarından eğitimler almıştır. 2011 yılından beri LONDON kuaför bünyesinde hizmet vermektedir.

2012 Yılında Türkiye’de Renk-Kesim Kategorisi'nde HAIRiST Yılın Kuaförü Ödülü'nü almıştır. Pivot  Point eğitmenlik eğitimlerini tamamlamıştır. 2013 yılının mayıs ayından itibaren Pivot Point Türkiye bünyesinde eğitmen olarak hizmet vermektedir. 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz