fbpx

Jüri üyeleri ne diyor? Damla Arı

Kategori

"Standartlarda kalırsak gelişemeyiz."

Damla Arı

ayın kuaförü yarışması, kuaförler, kuaför, damla arı, topuz, gelin başı modelleri, kuaförlük, yarışma, en iyi kuaförler

Yarışmayı her ay çok severek takip ediyorum ve çok başarılı buluyorum. Salonumda çalışanları da katılmaları için teşvik ediyorum. Katılımcıların çalışmalarının sunumunu yaparken biraz daha emek göstermesi, toplam bütünlüğe dikkat etmeleri, kişiselleştirilmiş ve özgün saçlar tasarlamaları gerekiyor.  Her ay çıtanın biraz daha artacağına inanıyorum. Standartlarda kalırsak gelişemeyiz.  Şekillendirme kategorisinde maşalı, kalıplandırılmış, avangard saçlara gidilmiş, fakat kısa saçların ürünlerle yapılmış hareketlerini gösteren şekiller görmek isterdim. Beğenip seçemediğimiz için çok üzgünüz.

Topuz kategorisinde birbirine benzeyen saçlar vardı. Bizim çok etnik bir kültürümüz var. Fakat yarışmacıların tüm dünyada son trendleri takip ederek saç tasarlamalarını tavsiye ediyorum. Kuaförün imajını, örgüyü ya da düğümü ters atması gibi küçük dokunuşlarla göstermesi farkındalığını yaratacaktır.

Jüri toplantısı benim için de çok verimli geçti. Çok değerli büyüklerimle güzel sohbetler ettik. Yüksek sesle konuşmalar oldu. Bunun mesleğimiz için çok iyi bir başlangıç olduğuna inanıyorum. 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz