Pivot Point Trend Koleksiyonu eğitimi

0

Salonlara ilham veren eğitimler

Kadın ve erkek kuaförü ayrımı olmadan hazırlanan özel bir program olan Pivot Point – Trend koleksiyonu kesim teknikleri eğitimi 2 gün boyunca pupet kafalar üzerinde uygulamalı olarak yapılıyor, katılımcılar 4 model üzerinde Pivot Point tekniklerini uygulayarak çalışıyorlar. Bu eğitimde yeni koleksiyon tasarımları katılımcılar adım adım teknik bilgileriyle ve kullanım alanlarıyla beraber çalıştılar. Trend Collection programı her salonda kullanılabilecek yeni modellerinden oluşuyor ve bu modelleri katılımcının teknik bilgi ve yaratıcılıkla nasıl modernize edebileceğini aktarıyor. Uygulaması yapılan modeller doğru adımlarla hayal gücüne göre uyarlanabiliyor ve çeşitlendirilebiliyor. Katılımcılar eğitim sonunda uluslararası geçerlilikte sertifika ile QR kod teknolojisi ile video izleme desteği sunan eğitim dosyası alıyorlar.

Pivot Point Trend Koleksiyonu eğitimi

Pivot Point Trend Koleksiyonu eğitimi Pivot Point Trend Koleksiyonu eğitimi Pivot Point Trend Koleksiyonu eğitimi Pivot Point Trend Koleksiyonu eğitimi

Bedia Seyrek

Sinan Ergün ile instagram sayfasında pivotpoint aracılığıyla tanışma fırsatım oldu. Güzel bir organizasyon oluşturulmuş. Eğitimde salonda uygulayabileceğim teknikler gördüm. Çok faydalı oldu.

Burak Pir

Pivot Point’in güçlü bir marka olduğunu biliyordum özellikle çalışma şekilleri tüm katılımcılarla tek tek ilgilenilmesi çok güzel. 2 günde kendime çok şey kattım Gelirken kafamdaki sorulara yanıt buldum tavsiye ediyorum ve tekrar tekrar katılmayı düşünüyorum çünkü gerçekten işlerinde çok başarılılar.

Samir Mamadov

2 günlük eğitim süresinde temel kesim teknikleri, güncel saç modellerinin uygulamalı teknikler gördük. Mesleki kariyerimizde başarılı olacağımız konularda bilgi sahibi olduk. Salon işletmeciliği, iletişim, programlama ve bunun gibi birçok konulardan faydalandım. Eğitim süresi keyifliydi. Pivot Point ekibine ve Sinan Ergün’e teşekkür eder başarılar dilerim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.