fbpx

Kullanımı Kolay Perde Kakül 2022’de de Ön Planda!

Perde Kakül – Fotoğraf: Sol – Instagramsarahpaekemuah @ Instagram @belpipsqueekinsaigon

Uzun saçla kombinlenen perde kakül, 2022’de de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kullanımı gayet kolay olan, çok fazla uğraş gerektirmeyen bir saç modeli olduğu için, asla cazibesini yitirmiyor. Modern ve yeniden yapılandırılılmış kaküller, uzun saçlarla kombinlenerek en çok aranan görünümler arasında yer almayı sürdürüyor.

2022’de perde kakül, tıpkı bir bir aksesuar gibi modaya uygun kesimleri zenginleştiriyor. Saçın geri kalanından izole olmakla birlikte, aynı zamanda daha uzun boydaki saçlarla mükemmel bir şekilde karışıyor. Şık, kasıtlı olarak hafif vahşi ve düz… Diğer kaküllerin aksine, kolay kullanım avantajına sahip. En iyi uzun ve orta kesimlerde kendini gösteren bu kakül, kısa saç modellerinde, örneğin dağınık efektli kısa bir “shag” kesimde de kullanılabiliyor.
Bu tür bir görünüm yuvarlak bir yüzü tamamlar, onu çerçeveler ve özelliklerini daha da vurgular, aynı zamanda kare şeklindeki bir yüzü yumuşatabilir. Ancak uzun ve oval bir yüzde, yanlarda daha uzun olması için perde kakül orta alandan çekilmek zorundadır, böylelikle bir uyum etkisi yaratır.

perde kakül
Instagram @hairbyelena

Romantik bir at kuyruğundan dağınık topuza kadar her saç stilinde kusursuz sonuçlar vererek etkili bir görünüm yaratıyor.

Ve görünümünüzü değiştirmek istediğinizde, saçınızı uzarken onu yönetmenin en iyi yolu kakülü yana doğru hareket ettirmek ve bir tutam haline gelene kadar esnemesine izin vermektir.

2022’de de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kullanımı gayet kolay olan, çok fazla uğraş gerektirmeyen bir saç modeli olduğu için, asla cazibesini yitirmiyor. Modern ve yeniden yapılandırılılmış kaküller, uzun saçlarla kombinlenerek en çok aranan görünümler arasında yer almayı sürdürüyor.

Tıpkı bir bir aksesuar gibi modaya uygun kesimleri zenginleştiriyor. Saçın geri kalanından izole olmakla birlikte, aynı zamanda daha uzun boydaki saçlarla mükemmel bir şekilde karışır. Şık, kasıtlı olarak hafif vahşi ve düz… Diğer kaküllerin aksine kullanımı basit olma avantajına sahip. En iyi uzun ve orta kesimlerde kendini gösteren bu kakül kısa saç modellerinde, örneğin dağınık efektli kısa bir “shag” kesimde de kullanılabiliyor.
Bu tür bir görünüm yuvarlak bir yüzü tamamlar, onu çerçeveler ve özelliklerini daha da vurgular, aynı zamanda kare şeklindeki bir yüzü yumuşatabilir. Ancak uzun ve oval bir yüzde, yanlarda daha uzun olması için orta alandan çekilmek zorundadır, böylelikle bir uyum etkisi yaratır.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz