fbpx

Patrick Cameron İstanbul’da!

Kategori

 

Yeni trendleri araştırıp, tüm dünyadaki kuaförlere ışık olan Wella Global Kreatif Direktörü Patrick Cameron’ın 6 Mart  2014'te  Taksim The Marmara Otel'de gerçekleştireceği eğitim için nabızlar tutuluyor.  

 

Müthiş tiyatro ve iletişim yeteneği ile dünyanın dört bir tarafında eğitimler veren Patrick Cameron Wella için Türkiye'ye geliyor. Ülkemizde de oldukça ilgi gören Patrick Cameron farklı topuz çalışmalarıyla tanınan özel bir isim.

 

 

Güçlü altyapısıyla feminen ve doğal görünümlü topuzları kusursuz bir şekilde  tasarlayıp, sıradışı olduğunu her fırsatta kanıtlayan Cameron için vintage saç tasarımı da ayrı bir yerde duruyor.

 

Uzun saçın ustası Patrick Cameron 1987 yılından beri Wella’da eğitimler veriyor. En karmaşık görünen saç modellerinin bile kolay uygulanabildiğini kuaför meslektaşlarına öğretmeyi görev edinen Patrick Cameron kendisini sahne performansını izleyenlere hayran bırakıyor.

 

 
 

Patrick Cameron’un verdiği eğitimlere her seviyede öğrenciler katılıyor. Dersler hem başlangıç hem de ileri seviyede öğrenciler için inanılmaz keyifli geçiyor. Katılımcılar eğitimlerdeki atmosferi çok seviyorlar.
 

Uzun saç topuzu Türkiye’de çok daha fazla talep gördüğünü söyleyen Cameron, katılımcıların her zaman çok ilgili ve öğrenmeye hevesli olduğunu söylüyor.

 

Muhteşem buluşma için hazır mısınız?

6 Mart 2014’ü bekleyin!

Katılmak için Wella Satış Danışmanları ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz