fbpx

Paris moda haftalarından en çarpıcı saçlar

Kategori

Moda haftaları saç ve makyaj için ilham kaynaklarının başında geliyor. İşte 2020 Paris moda haftalarından en dikkat çekici saçlar:

Miu Miu: Retro Dalgalar 

Miu Miu’nun şovundaki retro, dalgalı 1940’ların stilini yansıtan koleksiyonu tamamlıyordu. Bütünüyle vintaj bir havaya sahip olan şov için Redken Global Kreatif Direktörür Guido Palau, geçmişin dramatik görkemine ayna tutan bir stil yarattı. 

Loewe: Derin ayrımlar

Loewe’in koleksiyonu için saç tasarımcısı ve Redken’in Global Kreatif Direktörü Guido Palau derin, parlak yan ayrımlar yarattı.

Junya Watanabe: 80’lere hareketli bir dönüş

Altta koyu siyahla dikkat eçekn açık sarı saçlar… Wella’nın Global Bakım ve Şekillendirme Kreatif Direktörü Eugene Souleiman, “Saçta hareket yaratmam gerekiyordu. Bunu başarabilmek için saçı daha da kalınlaştırmak üzere bira kullandım ve perukları şekillendirmede önce baş aşağı astım. Saça alışılmadık yönler verebilmek için spreyi direkt olarak fön makinesinden çıkan ısıya uyguladım” diyor. 

Haider Ackermann: Rengi Açılmış Kaşlar ve Uzay Topuzları

Paris Moda Haftası’nın en dramatik görünümlerinden biri de Haider Ackermann’ın kaş rengi açılmış modelleri ve uzay göndermeli topuzlarıydı.

Olivier Theyskens: Işıltılı Şeritler

Tasarımcı Olivier Theyskens Sonbahar 2020 koleksiyonunda keskin hatlarla oynuyor. Saç tasarımcısı modellerin saçlarında Eugene Souleiman dokulu, ışıl ışıl, ayna gibi şeritler yarattı. Saçlar düşük bir at kuyruğuyla geriye doğru taranarak toplandı.

Yohji Yamamoto: Siyah Vurgular

Saç tasarımcısı Eugene Souleiman, Yamamoto koleksiyonunun sunumu için keskin hatlar yaratmak için saç çizgisinin çevresinde alına düşen ıslak dokulu siyah saç parçaları kullandı. Bazı saç parçalarını da modellerin başlarının arkasına uyguladı.

Dries Van Noten: Renklendirilmiş Ayrımlar

Saç tasarımcısıt Sam McKnight modellerin saçlarında renkli şeritler yarattı. Kırmızı, limon yeşili ve mavi…

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz