Outlaw Koleksiyonu: Aykırı Saç Modelleri

Farklı görünmekten çekinmeyen, özgürlüğüne düşkün olanlar için Outlaw koleksiyonu ilginç saç modelleri sunuyor.

Sonbahar Kış 2021 saç trendleri, Vidal Sassoon’un kesim ve renklendirme tekniklerinden ilham alıyor, ancak her zaman modern bir dokunuşla… Outlaw koleksiyonunda da göründüğü gibi renkler parlak değil, parlaklığını ve gücünü kaybetmeden daha pastel olma eğiliminde.

outlaw
outlaw

Saç stilleri giderek cinsiyetten bağımsız hale geliyor, kesim teknikleri buna göre ayarlanıyor. Örneğin, traşlı saçlar artık sokak modasına meraklı kadınlar arasında yaygın.

Kısmen sokağa çıkma kısıtlamaları ve kapalı kuaför salonları nedeniyle insanlar kendi saçlarını kesmek zorunda kaldılar. Ve işler zorlaşınca saç kesme makinesi devreye girdi. Bu gerçeğin 2022’de ortaya çıkacak saç trendleri üzerinde de etkisi olacak. Kadınlar güçlü hatlar ve belirgin saç renkleri ile kendilerini özgürleştiriyor.

outlaw

İnsanların özgürlüğe ihtiyacı var. İnsanlar farklı olmak ister. Outlaw, “kanunsuz, kanun dışı” anlamına gelir. Geçmişte bu terim, aidiyet isteyenler için bir ceza olarak algılanırken, bugün pek çok kişi kendi duygularını dinlemeyi ve kuralları umursamamayı tercih ediyor. Outlaw koleksiyonu, bu açıdan 2022’deki saç modeli trendleriyle de uyumlu.

Outlaw koleksiyonunda çok sayıda doku ve parlak, ayırt edici renkler görüyoruz. İkincisi çarpıcı bir etki veriyor ve kesilmiş saç stilini destekliyor.

Konsept: Soma Rahimi

Prodüksiyon: Hans Beers & Soma Rahimi

Saç: Hans Beers & Soma Rahimi

Makyaj / Styling: Annemieke Tip

Giysiler: Rubberdesigns @ Rubberdutch

Fotoğraf: Hans Beers

Graffiti: Ikos Kaapeloss & Javier Ansotegui

Önerilenler

Benzer İçerikler