NAHA – Kuzey Amerika Kuaförlük Yarışması Finalistleri belli oldu!

NAHA –  Kuzey Amerika Kuaförlük Yarışması Finalistleri belli oldu!

1989 yılından bu yana Kuzey Amerika'da profesyonel başarılara imza atan “NAHA”, kazananları görkemli bir ödül töreni ile belirliyor. Yarışmada bu yıl, Avangard, Çağdaş, Editoryal, Renk, Yılın Kuaförü, Yılın Makyaj Sanatçısı, Yılın Master Kuaförü, Yılın Erkek Kuaförü, Yılın Tırnak Sanatçısı, Yılın Yeni Nesil Kuaförü, İnsanların Seçimi, Salon Dekorasyonu, Salon Takımı, Doku ve Yılın Öğrenci Kuaförü olmak üzere 15 kategoride birçok katılımcı yarışıyor.

Sektörün önde gelen yeteneklerini kutlayan NAHA Professional Beauty Association Etkinliği; yıldızlarla dolu, inanılmaz sanatsal sunumlar,  ünlü konuklar ile trend tasarımlar yer alacak.

Özgün saç tasarımların kıyasıya rekabet ettiği platformda finalistler, isimlerini panoya asıyor. Kendini kuaför sektöründe kanıtlamış, nitelikli işler ile başarılarını sergileyen tasarımcılar, bugün düzenlenecek büyük tören ile başarılarını ödül ile taçlandıracaklar. Yarışmaya Las Vegas'ta Mandalay Bay Resort & Casino ev sahipliği yapacak. Kategoriler halinde PBA Facebook sayfasından halk oylamasına sunulan tasarımlar, 24 temmuz gecesi canlı yayın etkinliğinde ilan edilecek. 

Yarışma finalistlerinin saç tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975