Nabza göre şerbet!

Nabza göre şerbet!

kuru saç, yağlı saç, saç yıkamak, ıslak, kuru, yağlı saç, kuaför, uzman, kuaförlük, saç dipleri, normal saç

Kuru saçlar ve yağlı saçlara şampuan uygulamanın inceliklerini biliyor musunuz? Her şeyin bir kimyası vardır. Saçın cinsine göre nasıl yaklaşmak gerektiği hakkında bilgiye sahip olmak gerekiyor. Saç yıkamak en kolay işlem gibi görünse de profesyonel olarak hangi saç cinsine nasıl davranmanız gerektiği hakkında bilgi paylaşmak istedik… 

Miliyet.com.tr'nin haberine göre, çok kuru saçlara şampuan uygularken şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve hafifçe yedirin. Durularken incelerek saçın içinden akacak olan şampuan, saçları temizlemek için yeterlidir. Böylece saçların biraz daha kurumasını önlemiş olursunuz.

Normal saçlar için de şampuanı dairesel hareketlerle saça yedirin, hemen ardından iyice durulayın. Eğer müşterinizin başında şampuan artığı kalırsa, saçlarınız matlaşır ve kurur. Şampuanlamak için harcadığınız sürenin üç misli süreyi durulamak için kullanın. 

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975