Mükemmel gelin saçı için

Mükemmel gelin saçı için

Gelin saçı; kadının gelinliğinden yüz şekline kadar düşünülüp göz önünde bulundurularak şekil verilmesi gereken en önemli ayrıntıdır. İşte iyi bir gelin saçı kompozisyonu oluşturmak için birkaç öneri:

saç, moda, kuaför, koleksiyon, salon, gelin

  • Öncelikle saç da kullanılacak olan duvak, çiçek, taç, çeşitli taşlı tokalar gibi özel aksesuarların seçiminin gelinlikle ve tasarladığınız saç modeli ile uyumunu göz önünde bulundurun.

  • Gelinlik ile tasarlanacak saçı karşılaştırın. Müşteriler bazen gelinliğini göz önünde bulundurmadan farklı bir saç modeli ile kendini hayal edebiliyor. Örneğin sırtı açık bir gelinlik için nasıl bir saç kullanılması gerektiğini ona anlatın. Önerilerinizi göz önünde bulundurmasını sağlayın.

  • Saçlarını daha uzun kullanmak isteyen gelin adayları sizden kaynak ya da ek saç talep edebilir. Bu noktada mutlaka gelin adayının saç kesimi ile uyum sağlayacak ve günün koşuşturmacası içerisinde onu rahatsız etmeyecek şekilde eklemeler yapmaya özen gösterin.

  • Düğünden önce çok radikal renk değişimleri talep eden gelin adaylarını bu konuda uyarmayı ihmal etmeyin. Siyahtan sarıya dönmek gibi kendisinde çok büyük bir fark yaratmak isteyen kadınlar düğün gününün stresi altından kendilerine de yabancılaşabilirler. Bu konuda onları uyarmayı unutmayın.

  • Gelin adayının yüz şekline uygun olmayan bir saç modeli onu hem rahatsız hissettirecek hem de fotoğraflardan kötü çıkmasına neden olacaktır. Kakül ve benzeri kullanımları yüz şekline göre ayarlayın ve ona göre müşterinizi yönlendirin.

Her ayrıntı ve detay gelin adaylarının kendilerini daha iyi hissetmesini ve size güvenmesini sağlayacaktır. Büyük günden önce uzun bir konsültasyon ile gelin adaylarına analiz yapmak en sağlıklı tercihtir.

 hairist.com.tr’nin

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975