MM Bahçecik ile “Vintage Saç Modelleri”

Vintage saç modelleri, saç modasına yön veren MM Bahçecik ile 2013 Sonbahar/Kış sezonuna damgasını vuruyor. Günümüz kadınları, Marilyn Monroe, Sophia Loren ve Elizabeth Taylor gibi Hollywood yıldızlarına yeniden hayat veriyor.

MM Bahçecik’in Sonbahar/Kış koleksiyon çekimlerinde ünlü manken Tülin Şahin geçmişe yolculuk ediyor…

1978’den bu yana ünlülerin saçlarını tarayan, trendlere öncülük eden MM Bahçecik, 1999 yılında ilkini gerçekleştirdiği, sonrasında ise rituel haline gelen, İlkbahar/Yaz -Sonbahar/Kış koleksiyon çekimleriyle saç modasını belirlemeye devam ediyor.

Zeynel Abidin Ağgül’ün gerçekleştirdiği çekimde, Polar Moda’nın birbirinden iddialı kıyafetleriyle ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken Tülin Şahin, sağlıklı saçlarıyla Bahçecik kadınına ilham veriyor… Her sene tekrarladığı koleksiyon çekimleriyle saç modasına yön veren MM Bahçecik, 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonu yıldız olmak isteyen kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor! MM Bahçecik, her biri yıldız adayı kadınlar ile Hollywood yıldızlarının 50’lerin ve 60’ların görkemli geçmişini günümüze taşıyor. MM Bahçecik 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, ‘Yeni Geçmiş’in hikayesini saçlara uyarlıyor. Yeni sezonda kadınlar; zarif, şık, sofistike ve tam bir Hollywood görkemine sahip oluyor.

Retro dalgalar, nostaljik topuzlar, kabarık toplu saçlar Sonbahar/Kış döneminde kadınların gözde saç modelleri arasında…

MM Bahçecik’in Sonbahar/Kış koleksiyonunda Tülin Şahin ise Hollywood yıldızlarına bürünerek ister bir saatliğine, ister ömür boyu spotlar altında parlamak isteyen kadınları temsil ediyor. Rita Hayworth’ın vaglı saçları, Sophia Loren’in kullandığı krepeli kabarık saçları, Elizabeth Taylor’un hafif dalgalı saçları, Grace Kelly’nin yumuşatılmış vag yöntemiyle kullandığı şık topuzları, Bridget Bardot’un hacimli ve kabarık saçları kadınları oldukça feminen ve baştan çıkarıcı bir görüntüye büründürüyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler