Dijital dünyamıza hoşgeldiniz…

İlksöz

 

HAIRiST bir hayaldi ve gerçekleşti. Saç tasarım profesyonellerinin ve sektörün seçkin markalarının buluştuğu bir platforma dönüştü. Yılda bir kez düzenlediğimiz bu etkinlik farklı bir ihtiyacı daha gündeme getirdi: 7 gün 24 saat iletişim imkanı sağlayacak, yine kaliteli, yine zengin, yine farklılık sunan özel bir dijital dünya: HAIRiSTonline.

 

Dünya ve genç nüfusuyla ülkemiz hızla dijitalleşiyor. Gerekli-gereksiz, yararlı-yararsız bilgi ve paylaşım her yerde… Dijitalleşen bu dünyada HAIRiSTonline özenle seçilmiş, fark yaratan içerik ve paylaşım sunan özel bir alan.

 

Kuaförlüğün ihtişamını, ortaya çıkan çalışmaların güzelliğini yansıtan, ülkeden ve dünyadan seçilmiş eserleri, eğitimleri, etkinlikleri paylaşan  yeni bir dünya.

 

Bu dünyada herkes için bulunma nedeni var:

‘Sizden Gelenler’ bölümüyle salon ve saç tasarımlarını meslektaşlarınızla paylaşabilecek, ‘Konuk’ bölümünde tüm şeffaflığıyla özel konukları dikkatle izleyeceksiniz. ‘Bilgi Bankası’ size okullarıyla, markalarıyla tüm sektörü sunacak, ‘Salon Bul’ kısmında salonunuz ulaşılabilir olacak.

 

Kısa bir süre içinde gerçekleştireceğimiz işbirlikleriyle sektörün insan kaynağı konusunda ihtiyaçlara cevap veren bir platformunu sizlere sunmuş olacağız. ‘Etkinlik Takvimi’ ise planlamanızda vazgeçemeyeceğiniz başvuru kaynağınız olacak.

Web TV bölümünde yer alan videolar sizlere kısa özetler sunacak.

Konuk bölümündeki ilk konuğumuz ise herkesin merak ettiği bir isim. Bunun için ise 2 Nisan 2013’te kapılarını açacak olan HAIRiSTonline’ı beklemeniz gerekecek.

 

HAIRiSTonline’ı seveceğinize inanıyoruz… Herşey sevmekle başlamıyor mu zaten?

 

Erkan Güzel