MIST Saç Koleksiyonu

Bu saç koleksiyonu, çarpıcı görüntüler elde etmek için tamamen yapay zeka süreçleri, kaynaştırma modelleri, saç ve şekillendirme yoluyla düzenlenmiştir.

saç koleksiyonu

Koleksiyonu hazırlayan Alfredo Valero kolksiyon hakkında şöyle bilgi veriyor:

‘Tüm koleksiyonlarım gibi, MIST de nostaljik ve distopik bir ruh halini koruyor. Eklektik, unisex ve benzersiz olan ve modayı döngüsel bir şekilde etkilemeye devam eden 70’lerde punk ve İngiliz modasından ilham aldım.

Yeni nesiller, kişiselleştirilmiş, cihaz kontrollü reklamlarla dolu dijital bir dünyada doğar ve bu da arzuları hemen yerine getirememekten kaynaklanan artan kişisel ve yaygın bir memnuniyetsizliğe yol açmıştır.

Bu düşüncedeki netlik eksikliği toplumda bir sis veya pus yaratır, bu da bizi görünüşte amaçsızca yönlendirir ama gerçek algoritmalar ve yapay zeka tarafından hesaplanmaktadır.

Bana göre gelecek ne ütopik ne de distopiktir, çünkü teknoloji bize o kadar çok bilgi ve olasılık sağlar ki, konunun bireyselleşmesini veya protopyasını (mükemmelliğe doğru değil de gelişime doğru sürekli olarak bir ilerleme) derinleştirmemize yardımcı olur.’

Saç: Alfredo Valero @alfredo_valero_blades for Blades Hair Studio @blades_hair_studio

Fotoğraf: David Arnal @davidarnalteam

MUA: Equipo de Blades Hair Studio

Stylist: Alfredo Valero

Önerilenler

Benzer İçerikler