fbpx

Mehmet Ali Erdoğan’dan ilham veren saç tasarımı

Mersin Mali Kuaför’den Mehmet Ali  Erdoğan ile şubat ayında finalist olduğu saç tasarımı hakkında konuştuk.

Saçı tasarlarken Estetica Dergisi’nde yayınlanan bir saç tasarımından ilham aldım. Kesim tekniği için Pivot Point Türkiye Eğitmeni ve Eğitim Koordinatörü Sinan Ergün’den destek aldım.

Selective Scalp 30 vol ile saç açıldı. Ardından 0.3 20 gr 0.1 15 gr 30 gr 0.00 Selective Evo ile boyandı. Ön tutamlara kesim şekline göre 0.3 yoğun sarı ve 0.1 yoğun mavi ile boyayıp, daha marjinal bir görünüm oluşmasını sağladım.

COLOREVO Kalıcı Krem Boya ile renklendirme ișleminin her aşamasında etkili olan değerli maddeler sayesinde istenilen sonuçları elde edebilirsiniz. Parlak ve dengeli renkleri garanti eder. Kontrollü viskozite sayesinde hazırlanması ve uygulanması kolaydır.

Standart 106 nüans ve 68 konsept tonları karıșımı COLOREVO MIX 5 saf ton ve 2 nötr formül ile karıșım halinde istenmeyen renk tonlarını nötralize eder ve sınırsız renkler yaratır.

CERAFLUX PLUS: Biyolojik olarak bir lipid harmanı olup tipik olarak saç kütikülünde bulunanları tekrar. Aktif içerikleri en iyi sonuçlar için doğru miktarda ve kalitede takviye edilebilen biyo-kimlik formülüne sahiptir. Sebamik kaynaklardan yağ asitleri fitosfingozin ve kolosterol ile karıștırılmıș üç farklı Seramid 1, 3 ve 6 içerir.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz