fbpx

Matrix Professional’dan yaz aylarında saç bakımı için ürünler…

Kategori

Total Results Sarışınlık Serisi

Yazın gelmesi ve havaların ısınmasıyla sarı olan saçlarınız daha da parlasın, yazın tüm tonlarını içinde barındırsın hem de canlılığını yitirmesin istiyorsanız MATRIX’in sarışınlar için hazırlamış olduğu sarışınlık serisini daha da yakından incelemek isteyeceksiniz.

Matrix Sarışınlık serisi içerdiği papatya özleriyle saçlara ipeksi bir yumuşaklık kazandırır, kolay bir tarama ve şekillendirme sağlar. Ayrıca sağlamış olduğu UV koruması ile de sarı saçları güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

Sarışınlık serisinin 3 harika ürünüyle sarı saçlarınız ışıl ışıl, yazınız inanılmaz olacak!

Parlaklık Şampuanı ve Kremi:

Sarışınlara özel olarak geliştirilen bu seri, sarı saçın ihtiyacı olan tüm bakımı sağlayarak, ipeksi bir yumuşaklık ve altın gibi parlayan sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Parlaklık Spreyi:

Sarı saç bakımında en iyi sonuçları elde etmek için sarışınlık serisi ailesinin mucizevi üyesi olan Hello Blondie Parlaklık Spreyini de göz ardı etmemelisiniz.

Her kullanımda saç tellerindeki gözenekleri doldurarak saçları güçlendirir ve saçın parlaklığının korunmasına yardımcı olur. Saça anında etki eder ve sağladığı UV koruması ile de sarı saçın güneşten zarar görmesini engeller, sarı tonların ışımasını artırır.

Matrix Total Results Brass Off ile sarı saçlardaki istenmeyen turunculuklara son!

Sarı saçların rengini korumak özellikle yaz aylarında maruz kalınan güneş, klor gibi etkenler sebebiyle oldukça zorlaşıyor. Matrix Total Results, açık sarı saçlarda zaman içinde oluşan istenmeyen turunculukları soğutarak saçları sanki yeni boyanmış gibi bir görünüme kavuşturacak mucizevi bir ürün serisi sunuyor!

Bu ürün serisi, sarı saçlardaki istenmeyen sıcak tonları yok ederken aynı zamanda saçı yumuşatan, güçlendiren, pürüzsüzleştiren bir numaralı sistem.

3 Adımda istenmeyen turunculuklardan kurtulun!

  • Şampuan: İstenmeyen sıcak tonları nötralize eder, pürüzsüz bir görünüm için saçı onarır.

2)Bakım kremi: İpeksi bir hissiyat için, kuru ve yıpranmış saçları yeniler

4) Profesyonel Nötralizasyon: Brass Off Maske, istenmeyen sıcak tonları nötralize eder. Brass Off maske, 5-10 dakikalık servis süresi ile saçınıza uygun profesyonel saç bakımını hızlı ve pratik bir şekilde sizlere ulaştırır. Saçınızda mükemmel nötralizasyon ve bakıma zamandan tasarruf ederek kolayca ulaşmanızı sağlar.

Zengin çeşitleri ile Brass Off sizi istemediğiniz sıcak renk tonlarından kurtarmaya hazır bir süper kahraman olarak kuaförlerinizde bekliyor.

Matrix’ten benzersiz bir nötralizasyon ürünü daha: Silver Şampuan!

Silver Şampuan, soğuk ve sıcak tonları nötralize eder ve doğru sarı tonlarının sarı ve gri saçlarda ortaya çıkmasını sağlar.

Saçlarınız açık sarı ya da gri tonlarındaysa, ve bu tonları uzun süre sağlıklı bir şekilde korumak istiyorsanız, bu benzersiz ürün sizin en büyük yardımcılarınızdan biri olacak!

  • Peki istenmeyen turunculukları giderip saçın sarı tonlarını koruyan Matrix’in iki ürünü Brass Off(Mavi Seri) ve Silver Şampuan arasındaki farklar neler?

NE ZAMAN SILVER NE ZAMAN BRASS OFF KULLANILIR?

Sarı Saçlarınızın Ne Tarz Bir Nötralizasyona İhtiyacı Var?

Daha Belirgin Bir Nötralizasyona İhtiyacım Var              Daha Belirsiz Bir Nötralizasyona İhtiyacım Var

Brass Off(Sarı/Açık Turuncu alt tonları yok eden formül)  So Silver(Sarı alt tonları nötralize                                                                                     eden ve aydınlatan formül)

Suyun efsanevi gücü: HydraSource 

Aloe Vera bitkisi kalın yapraklarıyla suyun %97’sini hapsetme özelliğine sahiptir. En kurak havalara bile dirençlidir ve canlılığını asla yitirmez. Biolage da Aloe Vera’dan ilham alarak yarattığı HydraSource serisiyle en kuru saçlara bile nemini geri kazandırarak, ipeksi bir yumuşaklık sağlamayı hedeflemiştir.

Tek uygulamada bile, 15 kata kadar nem takviyesi yapan HydraSource serisi saçlarınıza hem profesyonel bakım hem de evde çok rahat uygulayabileceğiniz bakım ürünleri sunuyor.

Bu nem deposu bakım 4 aşamadan oluşuyor:

  • Şampuan: Parabensiz formülü sayesinde boyalı, işlem görmüş saçlar için de uygun olan HydraSource Şampuan, saçı nazikçe temizliyor ve nemi saça hapsediyor.
  • Bakım Kremi: HydraSource Bakım Kremi, saçlara nem depolayarak yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Banyoda, saçların uçlarına uygulandıktan sonra 1-3 dakika bekletirseniz daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.
  • Bakım Maskesi: Yoğun bakım etkisi ile HydraSource nem maskesini haftada 2 kez saçlarınıza uygulayabilirsiniz.
  • Bakım Spreyi: Gün içinde, saçlarınızın cansız, kuru olduğunu hissettiğinizde, yaklaşık 10 cm uzaklıktan HydraSource Bakım Spreyi’ni saçlarınıza uygulayın, yumuşacık ve harika kokan saçlar elde edin.

Suyun arındırıcı etkisini yeniden nefes alan saçlarınızda, HydraSource’la hissedin!

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz