fbpx

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2017’den kareler

Yılın Kuaförü Yarışması 2017’den izler…

7’incisi gerçekleşen Hairist etkinliğinde Mayıs 2016’dan bu yana yılın kuaförü yarışmasına katılarak, toplam 549 yarışma başvurusu için gönderilen toplam 2666 saç fotoğrafı arasından finalist seçilen yarışmacılar Ahmet Şişe, Ayhan Önlüel, Can Özcan, Doğan Yavuz, Efe Bayram Türkmen, Engin Uysal  Erdal Ekiz, Erdem Coşkun, Eren Bostancı, Ertan Gülpınar, Gürkan Duman, Hakan İpekel, Hakan Sarsa, Halis Öztürk, Hüseyin Alkan, Hüseyin Başar, İsa Sevindik, Kübra Kurt, Leman Canbulat, Muhammet Çimen, Murat Kaya, Mustafa Coşkun, Onur Sevil, Sedat Mamur, Sefine Henden Peker, Ülkü Usta, Volkan Özer, Yaşar Olkan ve Yunus Bulut tek tek sahneye alındı ve finalistler arasından toplam 6 kişinin aldığı dereceler açıklandı.

Üçüncülük ödüllerini Şişli Yüksek Meslek Okulu Öğretim Görevlisi Yeliz İştar, ikincilik ödüllerini Artistik Kuaförler Derneği Eski Başkanlarından Yıldırım Özdemir, birincilik ödüllerini Artistik Kuaförler Derneği Başkanı Adnan Serter verdi.

Şekillendirme ve Topuz kategorisi birincisi Hüseyin Alkan, ikincisi Engin Uysal, üçüncüsü Hüseyin Alkan;

Kesim Renklendirme kategorisi birincisi Hüseyin Alkan, ikincisi Hakan İpekel, üçüncüsü yine Hüseyin Alkan oldu.

Şekillendirme ve topuz ile kesim ve renk kategorileri olmak üzere her iki kategorinin de birincisi Hüseyin Alkan, ülkemizi Londra’da düzenlenen Alternative Hair Show Visionary Yarışması’nda temsil etmeye bir kez daha hak kazandı:

Engin Uysal-Şekillendirme/Topuz Kategorisi 2.’lik Ödülü: Böyle bir organizasyonda yer almak çok keyifli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Etkinliğin Korunmaya Muhtaç Çocuklar için düzenlenmesi ayrıca bir önem arz ediyor. Ben burada olmaktan çok mutluyum. Şekillendirme-topuz kategorisinde ikincilik ödülü kazandım. Ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum.

Hakan İpekel-Kesim/Renklendirme Kategorisi 2.’lik Ödülü: Hairist’e her zaman izleyici olarak katılıyordum. İlk defa yarışmaya katıldım ve kesim-renklendirme kategorisinde ikinci oldum. Bize bu organizasyonu hazırlayan Erkan Güzel’e çok teşekkür ediyorum. Hairist ailesine ve Estetica ekibine çok teşekkür ederim. Burada olmak çok güzel.

Hüseyin Alkan-Şekillendirme/Topuz ve Kesim/Renk Kategorileri 3.’lük ve 1.’lik Ödülleri: Heyecan verici bir duygu. Kuaförlere bu heyecanı yaşatan bu sektörün aktörlerine çok teşekkür ediyorum öncelikle. Ben geçen sene Londra’da Türkiye’yi temsil ettim. Türkiye’yi temsil ederken tecrübesizliklerim oldu. Bu sene daha iyi hazırlanacağım. Çünkü bu amaçla bu yıl daha çok istedim, daha çok çalıştım. Geçen yılki yaşadığım tecrübesizlikleri bu yıl tecrübeye dönüştürerek bu yıl Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğim. Çünkü hedefim ve hayalim bu. Ben Türkiye’yi Londra’da derecelendirmek istiyorum. Biz yaptığımız işi aşkla yapıyoruz.

Benim meslektaşlarıma tavsiyem yaptıkları işi severek, isteyerek ve yaşayarak, aşkla yapmalarıdır. Bu duyguyla bu dereceyi almak zor bir şey değil. Bundan sonra sektörümün bayrağını en iyi yerlere taşımak için çalışacağım.

Emeklerimizin karşılığını ödüllendirilerek almak ayrı bir gurur. Yılın Kuaförü Yarışması’nda kesim-renklendirme ve şekillendirme-topuz birincilik ve üçüncülük ödülü olmak üzere dört ödül aldım. Bizi bu ödüle layık görenler bizim sektörümüzün üstatları. Beni bu ödüle layık gördükleri için onlara çok teşekkür ederim.

Yılın Kuaförü Yarışması Kuralları hakkında bilgi almak için:

hairist.com.tr/yarisma

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz