Matrix Master Salon Kongre 2019

Matrix’le 2019

Matrix Master Salon Kongre 2019’da
250’ye yakın misafirini ağırladı.

Matrix Master Salon Kongre 2019

Renk Tutkusu başlığıyla Matrix So Color Cult boyalarının lansmanın da gerçekleştiği kongrede Cemil İrez açılış şovuyla alkışları alırken Aret Vartanyan yaptığı sunumla dikkatleri duygulara ve günümüz jenerasyonunun samimiyetine verdiği öneme dikkatleri çekti.

Matrix Master Salon Kongre 2019
Cemil İrez

Matrix eğitim ve pazarlama ekiplerinin detaylı paylaşımlarının yer aldığı kongrede açılış konuşmasını Matrix Türkiye Marka Müdürü Cumhur Özbek yaparken L’Oreal Profesyonel Ürünler Bölüm Direktörü Gülşah Camcı Yılmaz’da ‘en büyük amacımız kuaförlüğün değerini yüceltmek’ başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi.

Matrix Master Salon Kongre 2019
L’Oreal Profesyonel Ürünler Bölüm Direktörü Gülşah Camcı Yılmaz

Matrix Türkiye Eğitim Müdürü Elif Demir ve eğitim ekibinin ev sahipliğinde yapılan teknik sunumlar ve uygulamalar ilgiyle izlenirken salon duygusunu artırmak ve fark yaratmaktan dijitale uzanan paylaşımlar dikkatleri çekti.

Matrix Master Salon Kongre 2019

Isparta Ms Hair Club’tan Mustafa Coşkun ve Hakan Köse Difference’tan Kübra Köroğlu paylaşımlarıyla sahnenin yeni yıldızları olurken kongre’nin yıldız ismi Cemil İrez’in sahnedeki olağanüstü profesyonel performansı ve son derece samimi paylaşımları uluslararası eğitmenleri aratmayacak düzeydeydi. Gerek salondaki konukların gerekse de canlı yayınlarımıza katılan takipçilerimizin sordukları sorulara verdiği doyurucu cevaplarla Cemil İrez etkinliğin alkışları hak eden önemli isimlerinden biri oldu.

Matrix Master Salon Kongre 2019
Kübra Köroğlu

Matrix Marka Müdürü Cumhur Özbek ile gerçekleştirdiğimiz röportajı Estetica Dergisi Kış Sayısında bulabilirsiniz.


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…