Estetica Dergisi 2019 Kış Sayısı yine dolu dolu

Kategori

Estetica Dergisi Kış Sayısı en iyi salonlarda

Kış sayımızda dikkatinizi çekmek istediğimiz önemli kısımlardan bir tanesi 2018’in EN’leri. Yıl boyunca katıldığımız, izleme fırsatı bulduğumuz ve Estetica Yayın Ağı’ndan ulaşan eğitim, etkinlik ve çalışmaları sizler için değerlendirdik ve 2018’in EN’leri olarak karşınıza çıkardık. Aslında bir nebze yılın özeti gibi olan bu çalışma için biz beğenerek seçimlerimizi yaptık ve sizlerin beğenisine sunduk.

Kadınlar ve Kuaförleri yazı dizimizde bu sayıdaki konuğumuz Arzu Sabancı. Her sayımızda ülkemizin önemli isimlerinin kuaförlüğe bakış açısını yansıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

L’Oréal Professionnel Vizyon ve Değişim Kongresi, L’Oréal Professionnel Hair Fashion Dubai ve Matrix Master Salon Kongre bu sayımızda yer verdiğimiz etkinlikler arasında geliyor.

Schwarzkopf Professional Global Marka Elçisi Guy De Waen ile gerçekleşen eğitimde Essential Looks Global Tribe trendinden Adriana ve Lucid Nocturnes trendinden Alina’nın görünümünden ilham alacaksınız.

Sistem Kozmetik’in bayi ağı ve satış ekipleri ile gerçekleştirdiği toplantıda Hush Tangle Free ve Hush TruBlonde açıcı hakkında görüşleri bulacaksınız.

40’ıncı yılını kutlayan Aveda markasının Global Genel Müdürü Barbara De Laere ve kimliğini tasarımlarına yansıtırken kendi çizgisini yaratan tasarımcı Zeynep Tosun ile röportajımızdan keyif almanızı umarız…

 


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz