fbpx

Mara Roszak ile 2022 Yaz / Sonbahar Gelin Saçı Önerileri

Hollywood ünlülerinin saç tasarımcısı Mara Roszak, yaz/sonbahar düğün sezonu için gelin saç stillerini, ipuçlarını ve püf noktalarını paylaştılar.

Mara Roszak ile Juno Tapınağı ve Modern ve Eğlenceli Gelin

Mara Roszak: “Juno’nun görünümü, hacim ve yumuşaklık arayan ama daha modern, eğlenceli ve sıra dışı bir şey isteyen gelinler için ideal. Modern bir dokunuşla romantik bir yumuşaklık için kabarım, balıksırtı örgüyü öneriyorum. Zoe’nin görünüşü de çok modern. Deniz Tuzu Saç Spreyi, bu görünüm için ideal bir ürün. Sprey, örmeden önce baza mükemmel miktarda ek doku ekliyor. Ekstra hacim için mükemmel bir şekilde eşleşen bir at kuyruğu eklentisi gibi biraz fazladan saç eklemeyi de düşünebilirsiniz.”

Mara Roszak’ın Margaret Qualley için Yarattığı Retro Atkuyruğu

Mara Rozsak: “Margaret’in bu görünümü çok evrensel ve güzel bir gelin saç modeli yaratıyor. Bu hacimli at kuyruğu, 60’ların retro görünümüne saygı duruşu niteliğinde. Aynı zamanda yumuşak ve modern bir his veriyor. Gelinliğin altı hacimli ise, bu hacimli atkuyruğu mükemmel bir tercih. Çok fazla hareket var. Bunun gibi bir tarz nikah sırasında romantik bir görünüm sağlarken gece ilerledikçe dans etmek için gerçekten rahattır. Her zaman büyük günden önce gelin saçının bir provasının yapılmasını öneririm. Bu stilde ön saç çizgisiyle oynayabilme şansımız var. Öndeki birkaç parçanın yumuşak bir şekilde düşmesini sağlayıp ortadan ayırabilir veya yüzünüzden geriye doğru çekebilirsiniz. Özellikle kulaklarınızın etrafındaki yumuşak parçalarla oynayarak, özellikle de saçınız katlı ise, ikisinin bir kombinasyonunu bile oluşturabilirsiniz.”

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz