fbpx

Mali Erdoğan’dan sokak stilini yansıtan saç modeli

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması için Aralık 2017 finalistleri ile konuştuk.

Sokak modasından ilham aldığım saç stilini renklendirirken Selective Scalp 30 vol ile diplere dokunmadan blok paketler attım. Selective Color Evo ile 42 g 0.00 5 g 0.3 ve 3 g 0.66 20 volüm boyayarak salmone rengi elde ettim. Kesimde tepelere hareket kazandırıp tek bir yanı kazıyarak maskülen bir hava yarattım.

COLOREVO Kalıcı Krem Boya ile renklendirme ișleminin her aşamasında etkili olan değerli maddeler sayesinde istenilen sonuçları elde edebilirsiniz. Parlak ve dengeli renkleri garanti eder. Kontrollü viskozite sayesinde hazırlanması ve uygulanması kolaydır.

Standart 106 nüans ve 68 konsept tonları karıșımı COLOREVO MIX 5 saf ton ve 2 nötr formül ile karıșım halinde istenmeyen renk tonlarını nötralize eder ve sınırsız renkler yaratır.

CERAFLUX PLUS: Biyolojik olarak bir lipid harmanı olup tipik olarak saç kütikülünde bulunanları tekrar. Aktif içerikleri en iyi sonuçlar için doğru miktarda ve kalitede takviye edilebilen biyo-kimlik formülüne sahiptir. Sebamik kaynaklardan yağ asitleri fitosfingozin ve kolosterol ile karıștırılmıș üç farklı Seramid 1, 3 ve 6 içerir.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz