Su Tüketimini %80 Azaltan L’Oréal Water Saver salonlarda!

Standart bir duş başlığı tarafından tüketilen 8 litreye kıyasla dakikada yalnızca iki litre su kullanan ve su tüketimini standart durulamaya kıyasla %80 azaltan Water Saver teknolojisi, Kérastase ve L’Oréal Professionnel tarafından tasarlanan saç bakım ürünlerini içeren bir duş başlığı kartuşuyla birleşti. L’Oréal Water Saver, New York ve Paris’teki seçkin L’Oréal salonlarında yerini aldı bile.

Çevreye duyarlı, benzersiz bir salon ve ev deneyi için L’Oréal ve Gjosa, sürdürülebilir su tüketimini herkes için kullanılabilir kılan yeni teknoloji Water Saver (Sudan Tasarruf Eden) için bir araya geldi.

Dakikada 8 litre yerine 2 litre su tüketimi

Saç yıkama ve durulama deneyiminde devrim yaratan Water Saver, su tüketimini % 80 oranında azaltmak için mikronizasyon teknolojisini Kérastase ve L’Oréal Professionnel tarafından tasarlanan saç bakım ürünlerini içeren bir duş başlığı kartuşuyla birleştiriyor. Beauty Tech güzellik teknolojisi ile salon deneyimini daha da ileri götürmek için, bu teknolojiyi Kérastase ve L’Oréal Professionnel‘in profesyonel saç uzmanlığıyla birleştiriyor.

L’Oréal Water Saver

Patentli Bulut Temizleme yaklaşımı sayesinde, Kérastase ve L’Oréal Professionnel tarafından Su Tasarrufu için özel olarak tasarlanmış mikronize saç bakımı formülleri, doğrudan su akışına dahil edilerek daha iyi ürün dağıtımı ve emiliminin yanı sıra artırılmış verimlilik sağlıyor. Sonuç, su akışını bölerek 10 kat daha küçük damlacıklar oluşturan bir duş başlığı… Ardından, daha hızlı ve daha etkili durulama için hızlandırılıyorlar. Su tasarrufu sağlayan Water Saver, standart bir duş başlığı tarafından tüketilen 8 litreye kıyasla dakikada yalnızca iki litre su kullanıyor ve su tüketimini standart durulamaya kıyasla %80 azaltıyor. Sistem ayrıca, salon profesyonellerinin su ve enerji tüketimlerini ve tasarruflarını izlemelerine olanak tanıyan bir veri panosuna sahip.

L’Oréal Group CEO Vekili Nicolas Hieronimus, “L’Oréal olarak dünyanın doğal kaynaklarını korumak için üzerimize düşeni yapmanın bizim sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Her damla su değerli,” diyor.

Yeni bir saç bakımı deneyimi sunan L’Oréal Water Saver, artık New York ve Paris’teki seçkin L’Oréal salonlarında yerini aldı. 2023’e kadar küresel bir sunum planlanıyor. Yeni sistemin önümüzdeki birkaç yıl içinde 10.000 salonda olması ve her yıl bir milyar galona kadar su tasarrufu yapılması bekleniyor.

Beauty Tech Güzellik Teknolojisi ile herkesin sürdürülebilir ve benzersiz bu saç bakım deneyiminin keyfini çıkarabilmesi için Water Saver’ın ev versiyonu geliştirilme aşamasında.

Önerilenler

Benzer İçerikler