L’Oréal Professionnel’dan Source Essentielle

Kategori

L’Oréal Professionnel, bir ilke daha imza attı. L’Oréal Professionnel’ın %80-%100 oranında doğal kaynaklı bileşenler içeren ilk vegan profesyonel saç bakım serisi Source Essentielle, kuaför salonlarında “yeniden dolum” özelliği ile “inovatif ve tüketici dostu” bir ürün olarak öne çıkıyor.

Doğal botanik mucizesi doldurulabilir şişelerde…

L’Oréal Professionnel’ın yeni ürünü Source Essentielle, saç bakımına yeni bir soluk getiriyor. Yasemin, İncir, Susam yağı, Kalendula çiçeği, Aloe vera, Lavanta, Akasya yaprakları bu ürünün içeriğinde birleşiyor. L’Oréal Professionnel ekibi doğallığı profesyonellikle birleştirirken, bitkisel içeriklerden vazgeçmedi ve Source Essentielle şampuan ve yağlarını üretirken 2 önemli şeyi amaçladı:

L’Oréal Professionnel’dan sürdürülebilir inovasyon

Source Essentielle sadece doğal ve vegan* formülü ile değil aynı zamanda salonda yeniden doldurulabilme özelliği ile de doğayı korumayı amaçlıyor. Source Essentielle, tüketicilerinin şampuan şişelerini direkt olarak kuaförden yeniden doldurabilmesine olanak tanıyor. Bu inovasyon sayesinde her 3 yeniden doldurmada 1 şişe tasarruf ediliyor ve %30 plastik kullanımı azaltılmış oluyor. L’Oréal Professionnel’ın için bir ilk olan dolum yapılabilir şişeler, kuaförlerde sürdürülebilir tüketim için yeni ve büyük bir adım olarak öne çıkıyor. Doğal hazzını dilerseniz kuaför, dilerseniz evde deneyimleyebileceğiniz Source Essentielle’ın, normal saçlar, kuru saçlar, boyalı saçlar, hassas saç derisi için 4 farklı çeşidi bulunuyor.

Normal saçlar: Tüm saç tipleri kullanımına uygun günlük şampuan ve saç kremi

Akasya çiçeği ve Aloe Vera özleri ile %80 doğal olarak formüle edilmiş Source Daily serisi ile parlaklığını, ışıltısını, zindeliğini yeniden kazanmış, tamamen nemlendirilmiş saçlar hayal değil. Günlük kullanım için kullanışlı ve saç nemini +%83 artırırken saçın kendi akıcılığını ve hafifliğini korur.

Kuru saçlar: Kuru ve hassas saçlar için besleyici şampuan, maske ve yağ.

Yasemin çiçeği ve susam yağı ile %96 doğal olarak formülize edilmiş. Source Essentielle Nourishing şampuanı, beslenmeye ve yumuşaklığa ihtiyacı olan saçlar için ideal çözüm. %100 doğal içeriklerle elde edilmiştir. Nourishing ile kuru saçlar 2 kata kadar beslenebilir. Yağ ve kreminin beraber kullanılması durumunda daha ipeksi, yumuşak ve parlak saçlara kavuşmak mümkün.

Boyalı saçlar: Renklendirilmiş saçlar için parlaklık maskesi ve parlatıcı yağ

Boya uygulaması görmüş saçlara ışığını ve parlaklığını geri verir.

Source Essentielle Radiant maske %96’ya yakın doğal formülü ile ölmez çiçeği ve incir özü ile formüle edilmiştir. Radiant yağ ise %100 doğal içeriklerle elde edilmiştir.

Avuç içine 3-6 damla damlatıp, saç boylarına ve uçlarına dağıtarak uygulanabilir.

Saçın rengini kaybetmemesi için 28 şampuanlamaya kadar kremini ve yağını beraber kullanılabilir.

Hassas saç derisi: Hassas saç derisi ve tüm saç tipleri için uygun hassas şampuan

Kalendula çiçeği ve papatya ile %80 doğal olarak formülize edilmiş Source Essentielle Delicate şampuan sık düğümlenen, karışan saçlar içindir ideal çözüm sunar.

Saçın ışığını, yumuşaklığını, parlaklığını geri getirir.

Önerilenler

Benzer İçerikler