fbpx

L’Oréal Le Collectif Üyesi Cemil İrez ile Trend Saç Renkleri

2022 Yazının Trend Saç Renkleri ve saç bakım sırlarını L’Oréal Professionnel Le Collectif Ekibinden Saç Sanatçısı Cemil İrez Anlatıyor!

2022 yazına girmeye hazırlandığımız şu günlerde, yeni saç trendleri ve yaza özel saç bakım sırları merak ediliyor. L’Oréal Professionnel Le Collectif ekibi üyesi, saç sanatçısı Cemil İrez, sezonun en trend saç renkleri ve bakım önerilerini güzellik tutkunlarıyla paylaştı. Fransız parıltısının öne çıktığı trendler arasında, ışıltılı ve bakımlı saçlar dikkat çekiyor.

Renklerde doğala geçiş

L’Oréal Professionnel’in saç sanatçısı ve renk uzmanı Cemil İrez, yazın en trend saç renklerini ve buna özel bakım önerilerini güzellik tutkunları için anlattı. Cemil İrez, “Bu yaz ‘bang cut’ dediğimiz, yüzün daha enerjik görünmesini sağlayan soft katlı saçlar oldukça revaçta olacak. Doğal dalgalı ‘bob’ ve ‘long bob’ da oldukça popüler. Renklerde ise doğala geçiş var. Yazın daha yumuşak ışıltıları, daha doğal, bronz kahve tonlarını sıklıkla göreceğiz” dedi.

INOA profesyonel saç boyasını öneren İrez, “Koku içermeyen INOA; yüksek parlaklık, yüksek etkili renk, optimum saç derisi konforu, görünür şekilde iyileştirilmiş saç kalitesi ve %100 gri kapama avantajları sağlıyor. Özellikle kış mevsiminde yıpranan ve rengini kaybeden saçlar için renk seçenekleriyle son derece doğal ve parlak gölgeler oluşturuyor. 93 karıştırılabilir renk tonuyla son derece doğal ve uzun süre kalıcı bir renk sonucu veren INOA; yağ ile güçlendirilmiş, kokusuz, amonyaksız özelliğiyle parlak ve mükemmel saçlara sahip olmanızı sağlıyor” dedi.

Loreal Inoa - Cemil irez - trend saç renkleri

Kişiye özel renklendirmeler, kişiye özel sarışınlıklar…

Sezonun en önemli stil trendlerinden birinin de kişiye özel yapılmış renklendirmeler ve kişiye özel kesimler olacağının altını çizen Cemil İrez, “Stil trendlerinden biri, kişiye özel renklendirmeler, kişiye özel sarışınlıklar olacak. Yeni Blond Studio Bonder Inside 9, içerdiği sitrik asit ve glisin kompleksi sayesinde saçı hem 9 tona kadar açıyor hem de bağ güçlendirici teknolojisi ile saça zarar vermiyor” dedi. 

L'oreal - Cemil İrez - 2022 yaz trend saç renkleri

Cemil İrez: “Yazın kullanılacak ürünlerin güneş ve ısı korumalı olması şart”

Yaza girerken saça yoğun bir bakım yapmak gerektiğini belirten Cemil İrez, “Yazın kullanılacak ürünlerin deniz, güneş ve ısı korumalı olması şart. Yazın klor, tuz, güneş gibi dış etkenlerden dolayı saç renginde sapmalar, kızarmalar, yeşermeler, renk açılmaları meydana gelebiliyor. Saç bakım meraklıları; deniz veya havuzdan çıktığında mutlaka saçlarını arındırmalı ve uzun süre güneşin altında kalacaklarsa saçlarına mutlaka güneş koruyucu ürünler sürmeli. Saçta renk değiştirmenin yarattığı saç kırılmaları ve renk tutarsızlıklarına karşı Serie Expert Vitamino Color Renk Koruyucu Seri, maksimum renk koruması ve parlaklık sağlıyor” dedi.

Kişiye özel saç bakımı

İrez, “Değişen dünyayla beraber bakım trendlerinde de değişim yaşandı. Kişiselleştirme trendi, bakım yapılacak saçlar için de geçerli çünkü her saçın kuruluğu, nem dengesi, hacmi kendine özel. Dolayısıyla saçı analiz edip bakımı da kişiye özel olacak şekilde yapmak gerekiyor. L’Oréal Professionnel’in Serie Expert ailesinde pek çok kişiselleştirilmiş ürün seçeneği yer alıyor. Saç bakım tutkunları, kişiselleştirilmiş bakım için uzman kuaförlerimizden destek alabilir” dedi.

Her saçın ihtiyacı için yüksek etki sağlayan ürünler sunan L’Oréal Professionnel, kişselleştirilmiş bakım ve boya ürünleriyle yazın ışıltısını saçlarınıza taşıyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz