L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy finalistleri 

0

1954 yılından bu yana kesintisiz devam eden dünyanın en köklü kuaförlük yarışması L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy finalistleri açıklandı.

Bu ilham verici deneyimin L’Oréal’in 110. Yılına özel devasa sahnesinde, Paris’te gerçekleşecek olan 2019 finalinde Türkiye olarak biz de sahnede olacağız!

Uluslararası L’Oréal Professionnel Style & Colour Trophy Büyük Finali MART 2019’da Paris, FRANSA’da yapılacak.

Adnan Serter, Alp Kavasoğlu, Erkan Güzel, Gülşah Camcı Yılmaz ve Metin Bahçecik’in jüri üyeliği yaptığı yarışmada Erdem Aydın Kuaför’den Erdem Aydın, Kuaför İlknur’dan İlknur Akbulut, Hakan Köse Difference’dan Lezgin Selimoğlu, Sud Hair Makeup’dan Süleyman Algül, Kuaför Hasan Görmüş’den Şefika Görmüş finalist seçildiler.

Adnan Serter

adnan serter
Adnan Serter

Bu işin içinde olunca en iyiyi seçmek için özenli davranmak gerekiyor. Yapılan işlere değer vermek gerekiyor. En doğru puanları verebilmek için elimden geleni yaptım. Antalya’daki seçimlerde halk oylaması da olacak. Biz hazırız. Çok güzel bir etkinlik onları bekliyor.

Alp Kavasoğlu

Alp Kavasoğlu
Alp Kavasoğlu

Yarışmaya çok güzel bir katılım olmuş. Herkesin emeğine sağlık. Çok güzel saç tasarımları vardı.

L’Oréal Professionnel Genel Müdürü Gülşah Camcı Yılmaz

L'Oréal Professionnel Genel Müdürü Gülşah Camcı Yılmaz
L’Oréal Professionnel Genel Müdürü Gülşah Camcı Yılmaz

Çok heyecanlı bir süreç. Biz geçen sene başladık bu heyecanlı sürece. L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy’e Türk kuaförleri de dahil olmalı diye düşündük. Herkes güzel model seçimleri, fotoğraf çekimleri ile emek gösterdi. Sistem o kadar hakkaniyete dayalı ki çok adil bir değerlendirme olduğunu düşünüyorum. İyi olan kazanacak.

Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel

Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel
Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel

Heyecanlı bir jüri değerlendirmesi oldu. 2-3-4 Aralık tarihlerinde L’Oréal Professionnel Mesleki Forum’a gitmek için hazırım. Orada 5 finalistden Paris’e gidecek olan finalisti alkışlayacağız.

L’Oréal Professionnel Ürünler Divizyonu Ürün Sorumlusu Fulya Beken

Finale kalan 5 kişiden biri Paris’e gidecek. Türkiye finaline katılacak olan finalistlerimize eğitim hediye edeceğiz. Bu eğitimler yanında onların Style & Color Trophy yolculuklarını anlatan video ve fotoğrafları kendilerine vereceğiz.

L'Oréal Professionnel Ürünler Divizyonu Ürün Sorumlusu Fulya Beken

LOréal Professionnel Eğitim ve Pazarlama Müdürü Levent Allovi

L ’Oréal Professionnel Style & Color Trophy yarışması için Türkiye’nin birçok yerinden 27 başvuru aldık. 5 finalist Antalya’ya gelecek ve yarışacaklar. Dereceye girecek 3 kişiyi seçeceğiz. 1’inci 110’uncu senemizde önümüzdeki mart ayında Paris’te yarışacak. Herkese başarılar diliyorum.

Metin Bahçecik

Metin Bahçecik
Metin Bahçecik

Meslektaşlarımız güzel saçlar tasarlamışlar. Biz de titizlikle değerlendirdik. Çok güzel bir puanlama sistemi yapılmış. Bir hakkaniyetsizlik söz konusu değil.

LOréal Professionnel Ürünler Eğitim Müdürü Nergis Tayalı

Jüri seçimlerini yaptı. Katılım çok fazlaydı. Bundan çok mutluyuz. Sonucu bekliyoruz.

Emre Aydın
Emre Aydın
Lezgin Selimoğlu
Lezgin Selimoğlu
İlknur Akbulut
İlknur Akbulut
Süleyman Algül
Süleyman Algül
Şefika Görmüş
Şefika Görmüş

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.