fbpx

L’Oréal Professionnel Global Elçisi Min Kim hangi ürünü tavsiye ediyor?

Kategori

Kadınların çoğu görünümlerinde bir değişikliğe gitmek istediğinde ilk olarak saçlarını boyatıyor. Artık çok sayıda renk seçeceği arasından dilediğini seçebilen, hatta saçında tek bir renkten ziyade farklı renkleri ve ton geçişlerini de elde eden kadınlar, bu çok renklilikten hayli memnun. Ancak zaman içinde saç renginde sararmalar oluşabiliyor, bu da saç renginin devamlılığını sağlamalarına engel oluyor.

L’Oréal Professionnel Global Elçisi Min Kim, boyalı saçlarda oluşan istenmeyen sararmalara karşı en etkili ürün olarak L’Oréal Professionnel Expert Serisi’ne ait Silver Sararma Karşıtı Şampuan‘ı öneriyor.

Min Kim

Boyalı ya da doğal beyaz, gri ve sarı saçlarda kullanılabilen şampuan içerdiği mor mikro pigmentlerle istenmeyen sarı tonları nötrleştirerek saç rengini doğal ve güzel tonuna yeniden kavuşturuyor.

  • Amino asitler ve sararmaya karşı etkili madde sayesinde açık sarı, gri ve beyaz saçların sararmasını önleyen şampuanın içeriğinde bulunan magnezyum, saça canlılık veriyor. Seramid ve babassu yağı ile zenginleştirilen Silver mor şampuan​ saçın iç yapısındaki keratin sararmasını önlerken saç telini de yumuşatıyor.

L’Oréal Professionnel Expert Serisi Silver Sararma Karşıtı Şampuan’ı satın almak için tıklayın.

Nasıl Uygulanmalı?

  • Silver mor şampuanı ıslak saçlara iyice yayarak emülsiyon yapın.
  • Sararmaya karşı etkisinin daha yoğun olması için saçta 2-3 dakika bekletin.
  • ​Özenle durulayın.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz