L’Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık

0

L’Oréal Professionnel 110’uncu yılını kutladı

L’Oréal, 1909 yılında Fransız Zararsız Saç Boyası Derneği olarak L’Auréale adı altında Eugène Schueller tarafından kuruldu.  

Markanın 110’uncu yılı 40 ülkeden 2 bin kuaförün, prestijli misafirlerin ve Alexa Chung gibi konuşmacıların katılımı ile Carrousel du Louvre’da kutlandı.

L'Oréal Professionnel

L’Oréal Professional Ürünler Bölümü Müdürü Nathalie Roos’ın açılış konuşmasından sonra L’Oréal Professionnel Genel Müdürü Marion Brunet, markanın renklendirme teknikleri ve ürünlerinin araştırma ve geliştirmesine sürekli bağlılığının önemini belirtti.

L'Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık

110 yılda öne çıkan ikonik lansmanlar arasında 10’uncu yılını kutlayan INOA, Majirel ve ürün yelpazesindeki yenilikçi ürün Botanea geliyor. Farklı saç renklerini ve saç modellerini saniyeler içinde denemenizi sağlayan Style My Hair uygulaması 3 boyutlu görüntüleme teknolojisinin eklenmesi ile birlikte çok daha gerçekçi bir sonuç elde etmenizi sağladı. Uygulama kuaförlerin 560’dan fazla nüansa ulaşmalarını sağlıyor.

L'Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık

La French Art of Hair Coloring defilesinde backstage’de Odile Gilbert, John Nollet, Anh Co Tran, Adir Abergel, Godhands Joe ve Khun Gong 42 modelin saçlarını taradılar.

L'Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık L'Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık L'Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık L'Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık

L'Oréal Professionnel: 110 yıllık uzmanlık

Juliette Armanet ve DJ Kiddy Smile ve Ofenbach’in canlı sahne performansları ile gece sona erdi.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.