Yeni “Likit Saç” Trendi

Yeni likit (sıvı) saç şekillendirme, pürüzsüz ve kusursuz kavramının çok ötesine geçiyor.

Kısa bir süre önce, ultra pürüzsüz saçlar için “parlak” terimi kullanılırdı. Bu, özellikle olağanüstü bir parlaklık istiyorsanız geçerliydi. Şık ve pürüzsüz saç kavramı, saç stilinin özüne yerleşmiş olan düzen ve dengeyi ifade ediyordu. Tek bir saç bile yerinden oynamamalıydı.

Şimdi, pürüzsüz saç fikrinin ötesine geçen bir şeyi tanımlamak için başka bir terim ortaya çıktı. Terimden de anlaşılacağı gibi, “sıvı (likit) saç” o kadar pürüzsüz ki sıvı gibi görünüyor.

Milano ve Paris’teki son moda haftalarına göre önümüzdeki ilkbahar ve yaza Sıvı Saçlar hakim olacak. Chiara Ferragni bile bu eğilimi doğruladı. İki farklı etkinlikte bu tarz saçlarla boy gösterdi. Dünyanın en popüler influencer isimleri arasında başı çeken Ferragni, bu trende öncülük etti. Ardından göz alıcı dünya starları da onu takip etti.

Kim Kardashian

Her zaman sıvı ve ipeksi bir görünümde ısrar eden bir yıldız Kim Kardashian. Gerçekten de likit saç, onu tanımlayan saç stillerinden biri haline geldi. Akışkan, parlak ve yumuşak saçları, sanki ince bir su tabakasıyla kaplanmış gibi ışığı yansıtıyor. Bu, takıntılı bir şekilde temiz, lüks ve zarif bir stil. En ufak bir elektriklenmeye yer yok.

Dua Lipa ve Jennifer Lopez

Dua Lipa da Likit Saç trendinin tutkunlarından. Likit Saç seven diğer bir diva da fındık rengi saçları neredeyse gerçek dışı görünen bir pürüzsüzlük ve düzgünlükle şekillendirilen Jennifer Lopez.

Likit saç görünümünü nasıl elde edebilirsiniz?

Saçlarınızda bu etkiyi elde etmek istiyorsanız, profesyonel keratin tedavileri sunan kuaför salonunuza danışın. Bu stile yakın bir versiyonu evde tek başınıza yapmak imkansız değil, ancak çok sabırlı olmanız gerekiyor. Saçınızı yıkarken düzleştirici bir ürün uygulayın, kusursuz bir sonuç için iyi bir düzleştirici maşa kullanın ve yağlı göstermeden likit bir görünüm veren ürünlerle saçınızın parlaklığını artırın.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz