fbpx

L’Anza Healing Volume için Volkan Özer’den uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Volume için Volkan Özer’den uzman görüşü

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

L’Anza Healing Volume için Volkan Özer’den uzman görüşü
L’Anza Healing Volume için Volkan Özer’den uzman görüşü

Volkan Özer, VH Kuaför-Edirne

Müşterilerimizin beklentileri saçlarının yumuşak, canlı, parlak olmasına ilaveten renklerin çabuk solmaması ve ısıya karşı dayanıklı olması. Özel bir L’Anza salonu olarak Edirne’de biz bu görevi üstlendik.

L’Anza bizim için gerçekten çok özel bir markadır, Ürünlerin içerikleri çok değerli ve çok özel salonlarda yer alıyor. Bu da müşterilerimizin çok özel hissetmesini sağlıyor. Doğru ürünü doğru müşteriye vermek bizim de işimizi kolaylaştırıyor.

Favori serilerimizden bir tanesi hacim serisidir. Hacim serileri genelde sadece hacim odaklı çalışırken L’Anza Healing Haircare Volume serisi aynı zamanda kimyasal işlem görmüş saçlara keratin yükleyerek onarım sağlıyor.

İçerisindeki  bambu lif özleri ince telli saçları neredeyse iki kata çıkartarak ilave bir doku kazandırıyor. İçerisindeki nano aminokeratin, yıpranmış saçları ağırlaştırmadan onarım sağlıyor.

Hacim serimiz, şampuan, ağırlaştırmayan günlük bakım kremi, hacim losyonu ve hacim jelden oluşmaktadır.

Healing Volume, ince telli saçlarda etkileyici bir hacim artışı sağlar. Bu da ilk kullanımdan itibaren hissediliyor. Nano-teknoloji sayesinde de güç ve destek sağlar. Böylece saçlar bütün gün boyunca dolgunluğunu ve parlaklığını korur.

Volkan Özer Life Style Salon, Edirne

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz