fbpx

Estetica Dergisi 2017 Sonbahar Sayısı en iyi salonlarda

Kategori

Estetica Dergisi 2017 Sonbahar Sayısı’nda neler var?

Sonbahar sayımızda en önemli etkinliklerden bir tanesi olan WellaFest 2017 ile AKD Moda Günleri hepinizin dikkatini çekecektir.

Estetica Dergisi Sonbahar 2017 sayısı

Yıldırım Özdemir’in Dubrovnik’te gerçekleştirdiği şovu, Kıbrıs’ta 200’ü aşkın bir topluluk karşısında alkışlar içinde yeniden izleme imkanımız oldu ve bu sayımızda detaylarıyla yer aldı.

Pivot Point Türkiye’nin yeni ve genç kadrosu, AKD Artistik Ekibi’nin birbirinden özel tasarımları bu etkinlikte öne çıkan bölümleri oluşturdu.

AKD Moda Günleri ise Türk kuaförlüğünün dünden bugüne, bugünden yarına resmini yansıtan özel bir buluşmaydı. Dernek Başkanı Adnan Serter başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerinin ve artistik direktör Mahmut Ebil’in özverisi ile mesleğine tutkuyla bağlı kuaförlerin ve sektörün öncü markalarının aynı hedef için bir araya geldiği bir şahitlikti. Heyecanı, enerjisi ve mesleğine olan sevgiyle artistik ekipte yer alan ve bundan sonra yer alacak olan tüm meslek aşıklarını gönülden kutluyoruz…

L’Anza kullananların yer aldığı özel bölümümüz hairist.com.tr ile entegre özel bir çalışma olarak yine bu sayımızı süsledi.

Contemporary İstanbul, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul, Müslime Duğraç ile özel bir röportaj ve daha nice güzel etkinlikler, eğitimler ile kuaförlük dünyasından en güzel izlerin yer aldığı bir sayı…


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…

    Önerilenler

    Benzer İçerikler

    CEVAP VER

    Lütfen yorumunuzu giriniz!
    Lütfen isminizi buraya giriniz