fbpx

L’Anza Healing Pure için Özkan Doğan’dan uzman görüşü

Kategori

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Özkan Doğan, Flowers Kuaför Florya

L’Anza Healing Pure için Özkan Doğan’dan uzman görüşü
Özkan Doğan

L’ANZA çok doğal bir ürün yelpazesi olan bir marka.

Bugün salonumuza gelen müşterilerimizin bizden bakım istekleri karşısında L’ANZA’nın gerçekten çok doğal ve hızlı sonuç elde ettiğini düşünerek biz L’ANZA’yı tercih ettik.

Benim favori ürünüm saça derin temizleme sağlayan Pure Serisi.

Yazın deniz ve havuzdan yıpranan saçlara Pure Serisi ile derin temizleme yaptığımızda inanılmaz bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Pure Serisi saçı derinlemesine temizlediği için bakıma başladığımızda inanılmaz bir etkisinin olduğunu gördük.

Pure serisinin derin temizleme özelliği bizi bir adım daha ileriye taşıyor. Bu ürün yeni bir ürün, Amerika’dan geldiğinde müşterilerimize bu ürünü tanıtmamız gerekiyordu. Salonumuza gelen müşterilerimize L’ANZA’nın ürünlerini denedik ve müşterilerimizin çok memnun kaldığını gördük. Müşteri bir kere denedikten sonra bize geri dönüş sağladığını görünce çok mutlu olduk. Müşterilerimizin ürünlerden memnuniyeti uzmanlığımıza çok katkı sağladı. Size güvenen bir müşteriniz olduğunu düşünün; bu ürünü müşterinize tavsiye ettiğinizde, geri dönüş sağladığında sizi mutlu eder. Herkesi çok mutlu edeceğini düşünüyorum.

İkinci favori ürünüm Remedy Serisi.

Eskiden kepekli, yağlı, kuru saçlar için farklı ürünler vardı ama Remedy Serisi inanılmaz fark yarattı ve müşteriye kullandığımızda bu üç sorunu tek başına çözüyor. Saçta inanılmaz bir rahatlama, inanılmaz bir parlaklık yarattığını hissettik. O yüzden Remedy Serisi’ni çok şiddetle tavsiye ediyoruz. Kuaför meslektaşlarıma ve müşterilere bu ürünleri tavsiye ediyorum. Ben çok büyük markalarla çalıştım. Pek çoğunun işlevinin yarıda kesildiğini gördüm. L’ANZA’nın en büyük özelliği kullanımını bıraksanız da saçın sağlığına inanılmaz bir etki ettiğini görüyorsunuz. Saç derisi olsun, yıpranmışlığı olsun bu ürün hepsini karşılıyor bence.

Bunun için tek tavsiyem, sadece profesyonel noktalarda satılan bu ürünü bütün meslektaşlarıma öneriyorum.

Flowers Kuaför, Florya

 

L’Anza Healing Pure için Özkan Doğan’dan uzman görüşü

L’Anza Healing Pure için Özkan Doğan’dan uzman görüşü L’Anza Healing Pure için Özkan Doğan’dan uzman görüşü

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz