fbpx

L’Anza Healing Nourish için Murat Topçu’dan uzman görüşü

Kategori

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Murat Topçu, Mehmet Tatlı-Beylikdüzü

L’Anza Healing Nourish için Murat Topçu’dan uzman görüşü
Murat Topçu

L’ANZA bizim salonumuzda çok büyük bir farklılık yarattı.

Dokuz  farklı serisi doğal ve en son teknolojiye sahip olmasıyla,  müşterilerimize çok kolay bir şekilde en doğru ürünü sunabiliyoruz. Bu sene Stylist Choice Awards 2017’de L’Anza Healing Haircare 7 tane ödül aldı ve en iyi ürün olduğu imajını hala korumakta. Mehmet Tatlı ailesi olarak L’Anza markasıyla çalışmak bizi heyecanlandırıyor. Sadece seçkin noktalarda bulunması da Mehmet Tatlı markasını ve kalitesini destekliyor.

En sevdiğimiz serilerden bir tanesi Nourish serisi.

Salonumuz bay ve bayan olduğu için ikisine de bu seriyi sunuyoruz. Nourish serisi üç tane üründen oluşuyor. Şampuan, saç bakım kremi ve dökülme losyonu. Erkeklere genelde şampuan ve losyonu öneriyorum bayanlara da şampuan bakım kremi ve losyonu. Altı hafta kullanma süresinden sonra ince telli saçlara dolgunluk kazandırıyor, tüy gibi olan saçları gerçek saç olarak çıkarıyor ve saçların daha hızlı uzamasını sağlıyor.

Özellikle sağlık sorunu sonrası saçları dökülen müşterilere tavsiyede bulunuyoruz.

 

Mehmet Tatlı Kuaför,Beylikdüzü

L’Anza Healing Nourish için Murat Topçu’dan uzman görüşü

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz