fbpx

Kuaförüm ve Ben

Kategori

Kuaförüm ve Ben

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri programının ev sahipliğinde düzenlenen Kuaförüm ve Ben Söyleşi ve Gösterisi 20 Şubat 2017’de Esentepe Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Maltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Üsküdar, Üsküdar IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kartal IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Nişantaşı Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Levent Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Gelibolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mevlana Mesleki ve Teknik Lisesi ve Gelişim Üniversitesi öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, Yıldırım Özdemir markası altındaki yıldızlar, Ercan  Göynü, Fatih Körpe, Ece Tali Körpe, Barış Özdemir, Çağlar Çiçek, İrem Yanar ve Meltem Fedai sahnede kesim yaptı.

Yıldırım Özdemir “Kuaförlük dünyanın en güzel mesleği. Mesleğimiz hiçbir krizden etkilenmiyor. Sanat dünyasından, politikaya  kadar farklı branşlardan müşterileriniz oluyor. Bu mesleği seçmenizi istiyorum. “ diyerek öğrencileri mesleğe davet etti.

 Wella Professionals Türkiye Eğitim Uzmanı Berk Serkizyan, Wella Professionals İlkbahar Yaz trendleri hakkında bilgi verdi. “Bir tasarımcının kendisini geliştirmesi için öncelikle çok iyi eğitim alması, modayı takip etmesi; moda ve trendleri takip ettiği doneleri müşteri ile paylaşması gerekiyor. Kuaförlük sadece saç kesmek ve saç boyamak ile kısıtlı değil.

Wella Professionals olarak genç yetenekler için TrendVision yarışması düzenliyoruz. TrendVision Wella’nın trendlerinden ilham alarak hazırlanmış çok özel bir dünya sahnesi. İlkbahar Yaz sezonunda kakül kesimleri, küt kesimleri, hatları net olan kesimleri, doğal taranmış saçları, kişiye özel yumuşak geçişleri, Afro saçları çok sık göreceğiz. Trendlerden ilham alırkan modanın akışkanlığından esinlendik. “ dedi. 

Önerilenler

Önceki İçerikOda çalışıyor
Sonraki İçerikGüzelliklere Yolculuk

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz