fbpx

Güzelliklere Yolculuk

Kategori

Güzelliklere Yolculuk

Geleceğimizin ümidi olan çocuklar için el ele veren Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Koruncuk Vakfı, 20 Şubat’ta İstanbul Swissôtel’de düzenlenen “Güzelliklere Yolculuk” etkinliğiyle moda, kişisel gelişim ve güzellik alanlarında önemli bilgiler verirken, çocuklar alanında yapılan çalışmalara da destek oldu.  Estée Lauder Şirketleri’nin ana sponsorluğuyla gerçekleştirilen etkinliğin moderatörleri arasında Saba Tümer, Metin Hara ve Ece Sükan gibi ünlü isimler vardı.

Korunma ihtiyacındaki çocukların sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanması, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme hakkı olduğu felsefesiyle hareket eden Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ile, yaptığı yarışmalar ve disiplinler arası çok yönlü çalışmalarla kültür mirasımızı genç kuşaklara aktararak çocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlayan Yaratıcı Çocuklar Derneği el ele verdi.

Prestij güzelliğin global lideri Estée Lauder Şirketleri’ne ait rüzgar enerjisi ile üretim yapan dünyanın ilk kozmetik markası Aveda’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “Güzelliklere Yolculuk” etkinliğinde ünlü isimler ve cemiyet hayatından renkli simalar bir araya geldi. 20 Şubat’ta İstanbul Swissôtel ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik moda, bireysel gelişim ve güzellik alanlarında düzenlenen bilgilendirici atölyelerle katılımcıların ruhunu da besledi. Sunuculuğunu Özge Uzun’un üstlendiği etkinliğin katılımcıları arasında ise Dr. Ender Saraç, Suna Dumankaya, Aslı Şen, Dice Kayek ve Nebahat Çehre gibi pek çok ünlü isim vardı. Gün sonunda yapılan çekilişle Estée Lauder Şirketleri tarafından hazırlanan tepeden tırnağa lüks “Güzellik Paketi” şanslı bir kişiye hediye edildi.

Çocuklar adına yapılan çalışmalara destek olmak amacıyla hazırlanan bu özel etkinlik kapsamındaki oturumlarda ünlü moderatörlere pek önemli isim eşlik etti. Saba Tümer moderatörlüğündeki “Sağlıklı Beslenme ve Kişisel Bakım” oturumuna Dr. Ender Saraç, Dr. Cansen Kut, Aslı Şen ve Suna Dumankaya; Elçin Oflaz moderatörlüğündeki “Beden, Ruh, Zihin Üçlemesi” oturumuna Selen Yılmaz, Elif Kutlu Kurtoğlu, Yasemin Tarzi ve Ruhiser Akın; “Çocuklara Güneşi Hediye Etmek” oturumuna Metin Hara; Valerie Dayan moderatörlüğündeki “Estée Lauder Companies ile Güzellik Üzerine” oturumuna Başak Dizer, Gül Gölge Saygı, Burcu Kara, Merve Özkaynak, Işıl Mumcu Tural ve MAC Makyaj Sanatçısı Alev Karslı; Ece Sükan moderatörlüğündeki “Moda Üzerine” oturumuna ise Nebahat Çehre, Mehtap Elaidi ve Dice Kayek katıldı.

 

İki Sivil Toplum Kuruluşu yetkilileri bu etkinlikle farklı bir konsept içinde insanların enerji toplayarak mutlu olmasını hedeflediklerini belirttiler. Katılımcılar bir yandan değerli konuşmacıların sağlık ve yaşam hakkındaki önemli konuşmalarını dinlerken, diğer yandan da vakıflara katkıda bulunma fırsatı yakaladılar. 

Önerilenler

Önceki İçerikKuaförüm ve Ben
Sonraki İçerikSedat Kamaz Efsanesi!

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz