Kıvırcık saçlarıyla ikonikleşmiş 6 isim

0

Kıvırcık saçlarıyla ikonikleşmiş 6 isim

1. Klasik Hollywood efsanesi Elizabeth Taylor göşterişli, kıvırcık saçlarıyla aramızda. Taylor kıvırcık saçlarını, bir kraliçe edasında romantik ve asil topuzlarla kullanmayı tercih ediyordu.

saç, tasarım, moda

2. İkonik sarışın denince akla ilk Marilyn Monroe gelse de kıvırcık saçları güzel aktrisin seksapalitesinin gizli elementlerindendi. Kısa saçları ve çılgın dalgalarıyla platinin büyüsü birleştiren Monroe herkesi kendine aşık edebilecek potansiyele sahipti.

saç, tasarım, moda

3. Nicole Kidman’ı uzun, sarı saçlarıyla tanısak da soğuk güzelin doğal saç tipi aslında kıvırcık. 90’larda Tom Cruise ile çok konuşulan birlikteliği zamanında Kidman yoğun, kestane dalgalarıyla bizi kendine hayran bırakıyordu.

saç, tasarım, moda

4. Pretty Woman filmindeki Julia Roberts’ın serseri ve şuh karakteri Vivian Ward’ı nasıl unutabiliriz? Vivian’ın kontrolden çıkmış dalgaları yalnız kıvırcık saçlıların değil, herkesin saç ilhamı olmayı başardı.

saç, tasarım, moda

5. 90’ların unutulmaz romantik komedisi Harry Met Sally filminde Meg Ryan kıvırcık bob’uyla hafızalara kazındı. Bob saç kesiminin olmazsa olmazı kakülleri kıvırcık saçla buluşturan Meg Ryan bu korkutucu deneyimin altından benzersiz bir başarıyla kalktı.

saç, tasarım, moda

6. Beyoncé denince zihinde ilk oluşan siluette başarılı sanatçının XL kabarık saçları yer alıyor. Afro güzelin çikolata rengi kıvırcık saç milenyuma damgasını vuran saçlardan modellerinden biri.

saç, tasarım, moda

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.