fbpx

Kişiselleştirilmiş bakım

Kategori

Yeni ve şık ambalajının yanı sıra kişiselleştirilmiş bakım imkanı sunan System Professional 100.000’ e ulaşan farklı alternatifler getiren bir kodlama sitemine sahip. Saçların ihtiyaç duyduğu özel bakımı özel bir analiz programı ile teşhis ederek yine özel bir bakım sunuyor olması markayı ayrıştıran önemli unsurlar.

Yöntem Profesyonel Kozmetik Pazarlama Müdürü Gözde Dumarık’tan System Professional hakkında bilgi aldık.

Yöntem Profesyonel Kozmetik Pazarlama Müdürü Gözde Dumarık

Estetica: Ürünlerde ne değişiklikler var?

Gözde Dumarık: System Professional, tüm bilimini dönüşümsel saç bakımına odaklamış profesyonel saç bakım markamız. Bunun sonucu olarak bilimsel araştırmalarımız iki bireyin saç yapısının aynı olamayacağını keşfetti. Bilim insanlarımız, birbirleriyle çok yakın akraba olan ve neredeyse aynı yapısal saç özellikleri taşıyan iki bireyin bile saç bakım ihtiyaçlarının önemli ölçüde farklı olduğunu ortaya çıkardı.

Bu anlamda, saç bakım bilimine 40 yılını adamış System Professional, problemleri ultra kişielleştirme ile çözümleme tecrübesine sahip tek marka olarak her birey saçının esneklik, lif sağlığı ve elastikiyetini belirleyen, kendi   eşsiz enerji profiline sahip olduğunu keşfetti. Bu kişisel ‘enerji parmakizi’ saçın lipid seviyesiyle tanımlanıyor. Saçın yalnızca %4’ünü oluşturan bu lipidlerin saçın enerjisi üzerinde inanılmaz aktif bir etkisi var. Yeni System Professional ürünleri ile artık saçın 100%’üne etki edebiliyoruz. Ürünlerimiz saçın doğal lipid dengesini tekrar yapılandırmak ve keratini korumak için formüle edilen EnergyCode Kompleks teknolojisi üzerine kuruldu. Saç için bu, hiç bozulmamış bakir haline geri dönmek, daha sağlıklı ve elastik görünmek demek.

Yeni System Professional ürünlerinin ayrıca ambalajlarında da yenilenme var. Laboratuvarlarımızda doğan yeni ambalaj dizaynlarımız ilhamını dönüşümsel güzellik biliminden aldı.

Yöntem Profesyonel Kozmetik Pazarlama Müdürü Gözde Dumarık

Bu gelişmelere ek olarak, artık yeni bir koku tasarımına sahibiz. Şimdi her kullanıcı için kişiselleştirilmiş duyusal deneyimi de yaratabiliyoruz.

Son olarak, yeni ürünlerimizin birçok ödül aldığını da söylemeden geçemeyeceğim. En güncel olanları:

  • Cosmopolitan (Amerika) “En İyi Yeni Saç Markası” (Mayıs 2017)
  • Cosmetiquemag (Fransa) “Salon, Spa veya Güzellik Enstitulerinde Kullanılan En İyi Saç Bakım Ürünü” (2017) – Ürün: Alpha Energy X5a
  • Self (Çin) “En İyi Durulanmayan Bakım Ürünü” (2017) – Ürün: LuxeOil

Yöntem Profesyonel Kozmetik Pazarlama Müdürü Gözde Dumarık

Estetica: Kuaförler ve müşterileri ürünlere nasıl ulaşabilecek?

Gözde Dumarık: Haziran 2017 sonu itibariyle ürünlerimizi seçkin Wella salonlarımızda konumlandırmaya başladık. Satış ekibimizin ve teknik ekibimizin etkili ve azimli çalışmaları ile kısa sürede hedef dağılımımıza ulaşacağız.

Estetica: Salon içinde nasıl destekler sunacaksınız?

Gözde Dumarık: Yeni System Professional yoğun, lüks bakım uygulamaları ile ön plana çıkıyor. Yeni ürünlerimiz ile salonlardaki bakım danışmanları müşterilerine ultra kişisel çözümler sunabiliyorlar.Bu nedenle, salonlarda öncelikle bakım aktivitelerini arttıracak ve bakım alanlarını özelleştirecek destekler ile ilerleyeceğiz. Belli dönemlerde salon müşterilerine özel uygulamalarımız da olacak. Ve en önemlisi, seçkin salonlarımızdaki bakım danışmanlarının, sürekli bir gelişim içinde ilerleyen teknolojimizi güncel olarak takip edebilmesi için saloniçi ve toplu eğitimlerimize düzenli olarak devam edeceğiz.

Detaylar Estetica Dergisi 2017 Yaz Sayısı’nda

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz