fbpx

Kıbrıs’ta Bertram K.

Kategori

Kıbrıs'ta Bertram K.

Türk kuaförlerin kendilerine yakın hissettiği, makasın önemli ismi Bertram K., modern kesim tekniklerini paylaştığı eğitiminde, 300’e yakın seçkin kuaföre seslendi. L'Oréal Professionnel’in Kıbrıs’ta düzenlediği eğitimde Bertram K., bir ayrım ile birbirinden farklı dört kesim tekniğini teorik ve uygulamalı olarak izleyicilere sundu. Eğitimde Bertram K., cansız kafalar üzerine uzun, orta uzun, bob ve kısa kesim olmak üzere dört aşamada gösterdiği modeller ile geniş bir yelpazede müşteri portföyüne seslenerek, çok kısa zamanda uygulanabilecek pratik stiller gösterdi.

Katılımcılar, cansız modellerin yüz şekillerine göre üçgen ayrım yaparak eğitimde gördükleri teknikleri uygulama fırsatı buldular. Bertram K. eğitimin ilk kısmında iki model, ikinci kısmında ise diğer iki modeli ve son koleksiyonunu geniş katılımcı kitlesi ile paylaştı.

Bu eğitime ilişkin olarak L’Oréal Professionnel Teknik-Artistik Gelişim Müdürü Zeynep Atasoy’la konuştuk: “Gelenekselleşen Bertram K. kesim eğitimi Kıbrıs’ta 300’e yakın katılımcı ile gerçekleşti. Bu kadar büyük çapta bir eğitimi ikinci kez düzenliyoruz. Kesim, sektörümüz için çok önemli bir servis. Eğitmenimiz Bertram K., katılımcılara iki grup halinde kesim eğitimi verdi.

Bertram K.’nın felsefesine göre ne kadar az ayrım yaparsanız, o kadar az hata yaparsınız. Günümüz modern kadını için zaman çok önemli. Bertram K.’nın kesim tekniklerinin Türk kuaförleri tarafından sevilmesinin en büyük nedeni anlaşılabilir, basit ve ticari teknikler gösteriyor olması. Bu yüzden her sene katlanarak büyüyen bir kitleye sesleniyor. Bertram K.’nın aktardığı tüm teknikler sadece makas ve tüketici ilişkisini değil, aynı zamanda kuaför, ürün ve tüketici ilişkisini kapsıyor. Bu nedenle de sektörümüz için önemli olduğunu düşünüyoruz. Günümüzde kuaförlerin teknik bilgileri ve müşteri ilişkileri ile değil, sundukları servislerle de öne çıkmasını istiyoruz. 2015 senesinde iş ortaklarımıza çeşitli sürprizlerimiz olacak.”

Eğitimden yansımalar

Adem Bor, Kuaför Adem-Samsun

Bertram K. eğitimine 5. kez katılıyorum. Eğitimde gördüğümüz yenilikçi modeller ufkumuzu açıyor. Öğrendiğimiz stilleri elemanlarımıza aktarıyoruz. Her izleyişimde yeni stiller öğreniyorum. Organizasyondan çok memnun kaldım.

Ahmet Afacan, Levent Kuaför-İstanbul

Bertram K. eğitimini sekiz sene önce izlemiştim. Bu eğitimde bilgilerim daha iyi pekişti. Temel kesim tekniklerini çok iyi uygulayan Bertram K. aynı zamanda çok da iyi bir eğitmen. Bu eğitimden sonra, Bertram K.’yı sosyal medya kanallarından da takip edeceğim. Meslektaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. L'Oréal Professionnel’e çok teşekkür ediyorum.

Bayram Düz, Kuaför Seibella-İstanbul

Çok verimli bir eğitimdi. Kendine özgü çalışma teknikleri olan Bertram K.’yı üçüncü kez seyrediyorum. Bertram K. bu teknikler üzerine çalışıldığı zaman daha güzel şeyler ortaya çıkacağını söylüyor. Ben de salonda kendime göre yorumlayarak farklı teknikler geliştireceğim. L'Oréal Professionnel bizi eğitime yönlendirerek gelişimizi sağlıyor. Desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

Doğan Çelik, Mos Büyük Kulüp-İstanbul

Bertram K.’nın çizgisini ve tekniklerini çok beğeniyorum. Akılda kalıcı ve çok net bilgiler veriyor.Bütün eğitimlerde değişmeyen bir altyapı üzerinde, makas vuruşları ile fark yaratan teknikler gösteriyor. MOS Salonları olarak altyapımız Bertram K. teknikleri ile örtüşüyor. Bertram K. eğitimine 10. kez katılıyorum. 10 kere daha gelse yine eğitimlerine katılmak isterim. Çünkü her eğitimde farklı bir nüans yakalıyorum. Nasıl ki bir kitabı tekrar okuduğunuzda farklı yorumluyorsunuz, Bertram K. eğitimlerine her katılışınızda farklı bir şeyler alabiliyorsunuz. Ayrıca L'Oréal Professionnel çok güzel bir organizasyon düzenlemiş. Kıbrıs, kaldığımız otel, gala gecesi, hepsi çok güzeldi.

Elif Çetin, Lale Kuaför-Kocaeli

Bertram K.’nın eğitimde gösterdiği uygulanabilir teknikleri salona taşıyacağım. Tekniklerin çok hızlı ve güncel olması güzeldi. Organizasyona daha önce de katılmıştım. Kıbrıs’ta gerçekleşiyor olması çok keyifliydi. Sadece eğitimin çok kalabalık olması verimliliği azalttı, tekrar katılmayı düşünüyorum. L'Oréal Professionnel ailesine çok teşekkür ediyorum.

Fikret Akpınar, Fa Sanat-Ankara

Bertram K. eğitimine ilk defa katılıyorum. Teknik bilgileri aktarması, bir saç ayrımından dört ayrı saç modeli çıkarmasından çok etkilendim. Personellerin aynı teknikler ile çalışıyor olması, müşterileri de tatmin edecek. Salonumuzda eğitimde gördüğümüz teknikleri personelimize çok kolay bir şekilde aktaracağız.Dolayısıyla salon verimliliğimiz ve hızımız artacak. Böylece müşteriler de çok daha az sıra bekleyecekler.

Fikri Çoldur, Villa Kuaför-İstanbul

Bertram K. eğitimini ilk defa izliyorum. Daha önce eğitime katılanlar ne kadar çok verim aldıklarını söylüyorlardı. Son zamanlarda salon yönetimi üzerine yoğunlaştığım için teknik eğitimlere katılmıyordum. Eğitimde gösterilen ustura ile kesim teknikleri ve kâküller beni çok etkiledi. Meslek sürekli yeniliklerle besleniyor. Eğitimde, 30 senedir meslek hayatımda görmediğim çok kısa sürede uygulanan kesim teknikleri gördüm.

Filiz Demet Akbaba, Doğa Beauty Club-Ankara

Bertram K. gösterdiği pratik modellerle keyifli bir eğitim gerçekleştirdi. Müşteriye kestiğimiz saçı neden o şekilde kestiğimizi anlatırsak daha olumlu sonuçlar alabiliyoruz. Aynı zamanda güleryüz de çok önemli. Organizasyon ile ilgili çok mutluyum. Satış uzmanımız Atilla Bey’e ve L'Oréal Professionnel ailesine çok teşekkür ederim.

Habip Akpolat, Onlar Kuaför-İstanbul

Bertram K. eğitimine ilk defa katılıyorum. Salona taşıyacağım modeller gördüm. Bu eğitimden sonra açılarla daha rahat çalışabileceğim. Kesinlikle meslektaşlarıma önereceğim. Sunum olarak çok güzeldi. Şimdiye kadar katıldığım en güzel eğitimdi. Tekrar düzenlenirse, Bertram K.’nın eğitimine yine katılırım.

Mert İnan, Kuaför Burhan-Tekirdağ

Geçen sene Bertram K. eğitimine katılmıştım. Eğitimden aldığım yenilikçi teknikleri salonda uyguladım ve kesinlikle fark yarattı. Organizasyon çok güzeldi. Eğitim bir daha düzenlenirse yine katılmak isterim.

Mevlüt Bayındır, Back 2 Hair Kuaför-Muğla

Çok başarılı, yetenekli, özverili olduğunu düşündüğüm ve daha önce altı kez katıldığım Bertram K. eğitimini ilk kez İstanbul Hyatt Regency’de izlemiştim. Bertram K. eğitimde gösterdiği ters burgu ve kâkül kesme teknikleri ile bizi inanılmaz büyüledi. Kesimi sadeleştiren bir eğitimci ve kuaför olan Bertram K. bize gerektiği kadar ara makas kullanmamız gerektiğini öğretti. Eğitimde doğal saçlar üzerine yoğunlaştık. Burada bulunmaktan çok mutluyum. Eğitimde gördüğüm teknikleri salonda da uygulamaya başlayacağım.

Mustafa Tartıcı, Mustafa&Semih Kuaför -İstanbul

Bertram K. eğitimine ilk defa geliyorum. Kesim tekniklerini ve gösterdiği kolay, uygulanabilir stilleri beğendim. Müşteriler saçlarının çok kısalmasını istemiyorlar, saçlarının uçlarına hafif bir kat verelim istiyorlar. Eğitimde salona taşıyacağım stiller gördüm. Organizasyon çok güzeldi. Kalite olarak L'Oréal Professionnel her zaman çok başarılı.

Önder Toprak, Önder Toprak Bayan Kuaförü-İstanbul

Bertram K. eğitimine 4-5 kere katıldım. Her geldiğimde kesimde farklı nüanslar görebiliyorum. Eğitimde gördüğüm makas hareketlerini salonda uygulayabilirim. Gördüğümüz kesim teknikleri çok basit görünmesine rağmen uygulaması biraz zor. Çünkü Bertram K. sadece dört makas ile bir kesimi bitirebiliyor. Fark yarattığı için çalıştığımız L'Oréal Professionnel’ın organizasyonlarına her zaman katılıyorum ve çok beğeniyorum.

Sezer Çağatay, Kırıktarak Bayan Kuaförü-Bartın

Salonumuza yenilikler götüreceğimiz Bertram K. eğitimine ilk defa katılıyorum. Daha modern kesimler çıkarmamıza olanak sağlayan eğitimde, kısa sürede hizmet vermemizi sağlayan, müşteri ve bize zaman kazandıran teknikler gördük. Organizasyon çok güzeldi. Salonumu açtığım ilk günden beri çalıştığım firma olan L'Oréal Professionnel ile senelerce çalışmayı isterim.

Tahir Soysan, Vassago Kuaför Hillside-İstanbul

Bertram K. eğitimine ilk defa katılıyorum. Bence mükemmeldi. Saç kesim tekniklerini birebir iletişim kurarak anlattı. L'Oréal Professionnel’e bu organizasyonu düzenlediği için çok teşekkür ederim. Eğitimin içeriği, kalitesi ve kaldığımız otel çok güzeldi. Tekrar eğitim düzenlenirse yine katılmak isterim. Arkadaşlarıma da öneririm.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz