fbpx

Kasım Ayı Finalistleri

Kategori

Yılın Kuaförü 2016

Kasım Ayı Finalistleri

Kasım ayı finalistlerini seçmek üzere L'Oréal Professionnel’dan; Akademi L'Oreal Teknik Uzmanları Nalan Akça, İlkay Özcan ve L'Oreal Professionnel Eğitim Müdürü Zeynep Atasoy  bir araya geldi. Jüri üyelerimiz ‘‘Şekillendirme ve Topuz’’ kategorisinden toplam 167 saç tasarımını, ‘‘Renk ve Kesim’’ kategorisinden ise toplam 151 saç tasarımını değerlendirdi.

‘‘Sizden Gelenler’’ bölümümüze eklenen fotoğraflar için yapılan değerlendirmeler sonucunda Renk ve Kesim Kategorisi Kasım Ayı Finalistleri; Samsun’dan Hüseyin Alkan, Sakarya’dan Gürkan Duman ve Tokat’tan İlknur Akbulut oldu. Şekillendirme ve Topuz Kategorisi Kasım Ayı Finalistleri ise iki topuz tasarımıyla İstanbul’dan Ayhan Önlüel ve renk-kesim haricinde, Topuz ve Şekillendirme Kategorisi’nde de finalist olan Hüseyin Alkan oldu.

HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması 2016 için heyecan devam ediyor. Ayın finalistleri belli oldu. Aralık ayı yarışması için ise katılımlar hızla devam ediyor. Yarışmamıza katılıp siz de bizimle aynı heyecanı paylaşın… HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması’nın ayrıcalıklarını sizler de yaşayın.

İşte ‘Kasım Ayı Finalistleri’ ve tasarımları;

Renk ve Kesim Kategorisi:

 

Şekillendirme ve Topuz Kategorisi:

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz