fbpx

KAO SALON’DAN: Stilistler ve kuaförler için yeni bir sanal etkinlik

Her yıl, stilistler ve özel salon ortakları, Goldwell, KMS, Oribe ve VARIS’i kutlamak ve yıllık yaratıcı yarışmalarının altın madalya kazananlarını onurlandırmak için dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birinde Kao Salon Division’ın etkinliklerine katılıyordu .  

Bu yıl, güncel olaylar ve salon topluluğu üzerindeki etkileri nedeniyle, Kao Salon Divisioın kuaför endüstrisinin hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmaya odaklanacak. Bu nedenle, bu yıl Amsterdam’daki canlı etkinlik iptal edildi ve tamamen yeni, dijital tabanlı bir deneyime dönüştü. Bu, dünya çapında her zamankinden daha fazla stilistin yarışmaya katılabileceği ve neredeyse Kao ailesine katılabileceği anlamına geliyor.

“Salon endüstrisinin son birkaç hafta boyunca eşi görülmemiş bir ölçekte karşı karşıya kaldığı zorluklara rağmen, bir aile olarak yan yana duruyoruz, birbirimizden öğreniyor ve birlikte büyüyoruz. Sektör profesyonellerini ve salon ortaklarını bu yeni dijital formatta ilk kez ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, özel marka deneyimlerini, eğitimi ve Küresel Yaratıcı Ödüllerimizi içeriyor. Yaratıcılığı yepyeni bir seviyeye taşıyacağız ” diyor Kao Salon Bölümü Başkan Yardımcısı Yaratıcı & İletişim John Moroney. 

Global Yaratıcı Ödüller planlandığı şekilde verilecektir. Nasıl katılacağınıza dair ayrıntılar önümüzdeki aylarda açıklanacak. Son başvuru tarihi, stilistlere yaratıcı uygulamalarını hazırlamak için yeterli zaman tanıyacak şekilde ayarlandı. 

• Teknik Kategoriler için 15 Haziran – 15 Temmuz 2020 tarihleri ​​arasında başvuru kabul edilecektir. 

• İçerik Kategorilerindeki başvurular 31 Temmuz 2020 tarihine kadar kabul edilecektir. 

Kao Salon Bölümü Başkan Yardımcısı ve İletişim Müdürü John Moroney, “Kao Salon Bölümü, yaratıcılığın asla durmadığına ve endüstrimizin tekrar çiçek açmasının başarı faktörlerinden biri olacağına inanıyorum.” dedi. 

Bu yıl Kao Salon Division, önceki Renk Yakınlaştırma Yarışmasının yerini alan Global Yaratıcı Ödülleri’ni sunuyor. Global Yaratıcı Ödüller, katılımcılara hem Teknik hem de İçerik Kategorilerinde başvurmaları için çok sayıda fırsat sunuyor.

Kao Salon Division , Global Creative Awards’ın canlı yayın platformu aracılığıyla yayınlanmasını desteklemeye devam ediyorEtkinlik sırasında bu mümkün değilse, Teknik Kategorilerdeki gönderimler yalnızca fotoğraf gönderimleriyle değerlendirilecektir. Son ödül, yeni deneyimin bir parçası olarak dijital olarak yayınlanacaktır.

Daha fazla bilgi için globalcreativeawards.com adresini veya Facebook’ta Kao Salon Bölümü’nü ziyaret edin  .

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz