Jesus Oliver’dan ‘Crystalscope’ koleksiyonu

Kristal yansımaların sırrı geometrik mükemmelliklerinde gizlidir; ışığın saçtığı ışınlar pürüzlü duvarlar üzerinde yankılanarak, dağınık ışık saçan bu büyüleyici görüntüyü oluşturur. Kristaller farklı olduğunda ışıkların simetrisi ve güzellikleri çoğalır.

Kaleydoskop, fantastik geometri ve renk dünyasının koruyucusudur. Elmasları, üçgenleri ve renk dalgalanmalarının uyumlu bir şekilde birbirine geçtiği, beklenmeyen ve şaşırtıcı grafik dokulara şekil veren eller bizimdir. Kaleydoskop terimi, “güzel görmek” anlamına gelen, Yunanca καλειδοσκοπεω kelimesinden türemiştir.

Bu koleksiyon, her kaleydoskopta olduğu gibi, her hareket ve saç sapmasıyla ortaya çıkan uyumlu ve şaşırtıcı bitirme efektlerinden, geometrik hassasiyetle inşa edilmiş, her kadına kromatik yansımalar sunmak için yaratıldı.

Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu Jesus Oliver'dan 'Crystalscope' koleksiyonu

Saç: Jesus Oliver
Fotoğraf: Chris Bulezuik
Makyaj: Ximena Rodriguez

Önerilenler

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler