fbpx

JANET JACKSON’dan SCI-FI Koleksiyonu

Janet Jackson’ın, 1970’lerin TV Si-Fi türünden güçlü bir şekilde etkilenen en yeni koleksiyonu yeni ve heyecan verici bir sınır olduğu zamanları yansıtan görüntüler oluşturmak için abartılı şekillerde, renklerde ve dokularda; klasik kesme ve şekillendirme tekniklerini kullanıyor.

Saç: Janet Jackson
Fotoğraf: Jamie Torrance
Makyaj: Samantha Pickles
Tasarım: Kat Flanagan
Yaratıcı Yön: Jason Perreault
Ürünler: Denman
Resimler: FPA

Janet Jackson kimdir?

Toronto doğumlu Güzellik Uzmanı ve Ünlü Kuaförü Janet Jackson, güzellik sektöründe uzun yıllar boyunca değerli bir deneyim kazandı. Contessa “Elit Usta Saç Stilisti” Finalisti olan Janet Jackson, önemli bir isim yaptı.

15 yılı aşkın bir süredir sektörde olan Janet, müşterilerini en iyi versiyonlarına dönüştürmekten gurur duyuyor; ve tüm saç dokularıyla çalışan bir stilist olarak, saç bariyerlerinin kırılması gerektiğine inanıyor. Janet, insanın saç sanatını anlamalarına yardımcı olmak için el sanatını kullanıyor. Janet sette olmadığında, sanatını salonundaki JouJou Hair Studio’da icra etmeye devam ediyor. www.joujouhairstudio.com

Janet, eğitimini Toronto ve ABD’deki çeşitli okullardan aldı; burada her türden saçı tarama, kesme, renklendirme ve saç şekillendirme becerisini geliştirdi. Peruk ve saç uzatma alanındaki uzmanlığı ve tecrübesi, saçın yaratıcı potansiyelininin keşfedilmesine yardımcı olmak, mesleğini öğrencilere aktarmak için ona ilham veriyor.

Janet’in çalışmaları Elle Canada, FASHION, Flare, Pulp Magazine gibi çeşitli dergilerde yer aldı. Cover Girl, Reebok, The Body Shop ve Nike reklamlarında da. Basılı kampanyalarla sınırlı olmamakla birlikte, televizyon şovları, reklamlar, Kısa Filmler ve Müzik Videoları ve daha pek çok konuda uzmanlığından destek alındı.

Janet, BET Hip Hop Ödülleri, JUNO’s ve Much Müzik Video Ödülleri’nde ünlülerle yakın çalışma fırsatı buldu. CTV / Sosyal (https://www.ctv.ca/TheSocial) ve CityTV / Cityline’de Güzellik Uzmanı olarak bulunmasının yanı sıra, Janet TV’de çok sayıda gösterim yaptı; Kanada’da 1,2,3; Kanada’daki Next Top Model, Season 2 ve Iman’ın Project Runway Canada 1 ve 2 Project’in kuaförlüğünün lideri olarak dünyanın en tanınmış Süper modellerinden biriyle çalışmanın yanı sıra, Janet Usher, Miguel, Rita Ora, Keshia Chante ile çalıştı. Kreesha Turner, Rosario Dawson, Fergie, Börülce, Deborah Cox ve daha birçok isimle çalışma fırsatı buldu.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz