fbpx

International Visionary Awards’da bir Türk!

Alternative Hair International Visionary Awards

Alternative Hair bünyesinde avanard yarışması olarak başlayan International Visionary Awards şimdi kesim ve renklendirme ile birlikte bu yıl ilk kez olarak erkek saç tasarımlarını da ödüllendiriyor. Bu yıl kesim ve renklendirme kategorisinde seçilen finalistler arasında bir Türk kuaför de var! Bermuda’dan Tanju Kurt kesim ve renklendirmesi ile yılın vizyoner kuaförü olmak için yarışıyor. 11 Ekim’de Londra’da düzenlenecek olan etkinlik, canlı olarak e-bilet satın alarak da izleyebilirsiniz.

Alternative Hair Global Başkanı Anthony Mascoloto tarafından kuaförlükte yeni yetenekleri keşfetmek ve kutlamak üzere başlatılan Alternative Hair International Visionary Awards (Uluslararası Vizyoner Ödülleri), giderek büyüyerek Alternative Hair Show etkinliği bünyesinde ayrı bir şov olarak yerini aldı.

Bir avangard yarışması olarak başlayan International Visionary Awards şimdi kesim ve renklendirme ile bu yıl ilk kez olarak erkek saç tasarımlarını da ödüllendiriyor.

Bu yılın finalistleri açıklandı. Bu yıl kesim ve renklendirme kategorisindeki finalistler arasında bir Türk kuaför de var! Bermuda’dan Tanju Kurt kesim ve renklendirmesi ile yılın vizyoner kuaförü olmak için yarışıyor.

Bu yıl 11 Ekim’de Londra’da, Albert Hall’da düzenlenecek olan geceyi canlı izlemek için e-bileti buradan satın alabilirsiniz.

Kesim ve Renklendirme Finalistleri

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz