Goldwell’den Sonbahar Trendi: “ELUMENATION COOL CHIC”

Goldwell Cool Chic

Eylül 2020’den itibaren Goldwell ELUMENATION, renklendirme hizmetini bir sonraki seviyeye taşımak için gerekli olan araçlarla boya sektörü için yeni ve sıra dışı olanaklar vaat ediyor. Goldwell, 2020 sonbaharı için Topchic, Colorance ve @Pure Pigments’ten yeni Elumenated nüansları sunarak bunları kullanılabilir, güzel görünümlere dönüştürüyor ve “Cool Chic” trendini sunuyor.

Sonbahardan itibaren, salon müşterileri, tüm Goldwell salonlarında kendilerini bekleyen beklenmedik parlaklığa sahip ışıltılı renklerle büyülenecekler.

Harika sonuçlar sağlayan kapsamlı bir boya sistemi ve her renge olağanüstü bir parlaklık ve ışıltı verme sanatı olan Goldwell ELUMENATION, direkt saç boyaları alanında yirmi yılı aşkın bir araştırma ve geliştirmenin sonucu.

Eylül 2020’den itibaren Goldwell ELUMENATION, renklendirme hizmetini bir sonraki seviyeye taşımak için gerekli olan araçlarla boya sektörü için yeni ve sıra dışı olanaklar sunuyor.

“Renklendirme söz konusu olduğunda, her şey karmaşıklıktır!” diyen Goldwell Renk Elçisi Dimitris Dimitrakoudis, ElumEnation için şunları söylüyor: “Işıltılı efektlere sahip parlak, çok boyutlu saç renkleri kesinlikle bir olmazsa olmaz ve Goldwell ELUMENATION tarafından yaratılan bir trend. Dahası, olay artık klasik “güneş tarafından öpülmüş” etkisini yansıtan sıcak tonlarla değil, rengin karmaşıklığıyla ilgili: 3 boyut efektli soğuk, yanardöner ve çok yönlü nüanslar… “

 2020 Sonbahar Modası COOL CHIC 

Goldwell, Topchic, Colorance ve @Pure Pigments’ten yeni Elumenated nüansları sunarak bunları kullanılabilir, güzel görünümlere dönüştürüyor .

Elumenated nüanslar

Topchic, mükemmel parlaklık için üç yeni renk tonu içerecek şekilde genişletildi: SAKURA PINK’ten ilham alan 9N  Pk,, RICH TEA’dan ilham alan 7BP Pk ve COCO DE MER’den ilham alan 6NN CV.

Colorence Express Tonlama, Elumenated Tonlar

Renk açma veya aydınlatma servisinden sonra 5 dakikalık bir parlaklık ve nüans verme…. Renk paleti üç yeni ton içerecek şekilde genişletildi: LILATECH’ten ilham alan Elumenated Lavender, NEO MINT’ten ilham alan Elumenated Beige Mint ve SAKURA PINK’ten ilham alan Elumenated Rosé.

Pure Pigments

CASSIS’ten esinlenen bu yeni, büyüleyici, havalı nüans Cool Pink ile tüm Topchic ve Colorence renkleri yeniden keşfedilebilir. Pure Pigments ile birlikte oksidatif işlem görmüş saçlarda çok boyutlu ışık yansımaları ve olağanüstü parlaklık sağlarken, güçlü boya konsantreleri aracılığıyla bireysel, benzersiz renk sonuçları yaratıyor.

Yeni Goldwell SYSTEM HAIR COLOR REMOVER, istenmeyen renkleri nazikçe gideriyor. BondPro + teknolojisine sahip CanvasRenew Sistemi’ne dayanan, amonyak içermeyen ,yüksek performanslı formülasyon, oksidatif rengi etkili ve güvenilir bir şekilde çıkarırken saçın bütünlüğünü koruyor. Ayrıca, bakımlı ve esnek bir saç için besleyici PQ10 ile zenginleştirilmiştir.